Senjoras Petras Sadaunykas įsitikinęs: už jo nuomonę daug kas papyks, tačiau kritikos jis nebijąs. J. Kačerausko nuotr.

„Neseniai jūsų laikraštyje perskaičiau, jog dauguma pensininkų nesulaukia pensijos, juos slegia ir kitos problemos – didėjantys mokesčiai ir pan. Norėčiau paprieštarauti – nėra taip blogai…“ –entuziastingai kalbėjo P. Sadaunykas.

Senjoras, kaip ir kito jo bendraamžiai, junta kainų kilimą, tačiau, anot jo, pensijos ir atlyginimai taip pat auga. „Pensininkai laido strėles dabartinei Vyriausybei dėl mažų pensijų ir prekių brangimo. Mano nuomonė yra priešinga. Peržvelkime mūsų nugyventą beveik trisdešimtmetį nepriklausomybės ir prisiminkime, kas per tą laikotarpį pigo. Ar rasime tokią prekę ar paslaugą, kuri būtų pigusi?.. Ir ateityje, žadama, viskas irgi brangs…“ – kalbėjo pašnekovas.

Jis prisipažino beveik 20 metų fiksavęs savo pensijos svyravimą. „Pirmuosius dvejus metus ji nebuvo didinama. Kitus dvejus kildavo po 9 litus. Tačiau ne išsyk. Dar kitais metais augo 47 litais, taip pat išskirstant. Atėjo krizė – dvejus metus pensija buvo mažinama, o prekės ir paslaugos brango. Tačiau pasibaigus krizei po 6 ir 9 eurus kas mėnesį kilo. Per metus indeksuotos pensijos padidėjo 20–30 eurų, – skaičiavo senjoras ir pridūrė, kad nuo sausio 1 d. brangus elektrai ir dujoms yra geras rezervas šiam brangimui sušvelninti: – Už šias pabrangusias paslaugas permoku iki 3 eurų.“

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

bangenis

2
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
stirnaitėStasys Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Stasys
Stasys

Pritariu Petrui, kad dejuoti dar nevisada reikia. Mes su zmona abu pensininkai, bet sugebam galus su galais sumegsti, ir dar i keliones kas met isvaziuojam. Pensijos zemiau vidutiniu, as dar biski dirbu. Bet stengiantis dar visko uztenka, svarbu, kad nuotaika but gera

stirnaitė
stirnaitė

Sveiki. Aš esu pensininkė irgi. Visą gyvenimą sąžiningai dirbau ir mokėjau mokesčius. Užtenka man tos pensijos, kad tik Dievulis sveikatos duotų, o pinigų visų nesusigrobsime ir nenusinešime jų Anapilin. Reikia mažiau dejuoti, o apie senatvę galvoti jaunystėje. Pagarbiai.