blank

Prašo ūkininkų sąjunga

Balandžio pradžioje Rokiškio rajono ūkininkų sąjunga pateikė rajono administracijos direktoriui Andriui Burnickui sąrašą ūkininkų atstovų, su kuriais prašoma bendradarbiauti seniūnijose sprendžiant vietinės reikšmės kelių žvyravimo ar kitus su jų priežiūra susijusius klausimus. Atstovų – net šešiolika. Juodupės seniūnijoje ūkininkams atstovauja Lina Meilutė-Datkūnienė ir Mantas Jočys; Jūžintų –Žilvinas Vladarskis; Kamajų – Stasys Jasiūnas ir Modestas Markelis; Kazliškio – Mindaugas Petkevičius; Kriaunų – Mantas Rudinskas; Obelių – Laura Kubiliūtė ir Dalia Lūžienė-Malijonienė; Pandėlio – Paulius Martinonis, Virginijus Putka, Vidas Joneliūkštis ir Egidijus Medekša; Panemunėlio – Anicetas Bytautas; Rokiškio kaimiškojoje – Vladimiras Lekandra ir Jonas Žemaitis. Rajono ūkininkų sąjunga prašo seniūnų informuoti ūkininkų atstovus apie seniūnijose planuojamus vykdyti kelių priežiūros darbus bei jų atlikimo laiką.

 

Išsamiau skaitykite šeštadienio „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Albinas
Albinas
2021 16 balandžio 17:03

Kriaunos rudinskelis ilindo.tevo šunelis kelius tvarkyti padės.

Romas
Romas
2021 15 balandžio 18:42

Paradoksas – ūkininkai su savo traktoriais labiausiai kelius niokoja ir dar su jais seniūnams reikia derinti ir atsiskaitinėti.

Pala pala
Pala pala
2021 15 balandžio 15:22

Nesupratau o prie ko čia Panemunelio ukininkeliam atstovauja p.Bytautas taigi jis nebe seniūnas ko čia jis dar lenda kur jam nereikia?!?!,dar mažai prisi.yzdinęs yra tai dar reikia jam, šito daugiau negali būt Panemunėlio gyventojai turi sukilt ir jį nuleist ant žemes nes per daug įsijautė žmogus