blank
Savivaldybės nuotr.

Dacia Duster automobiliai viešojo konkurso būdu seniūnijoms išnuomoti trejiems metams. Pasak savivaldybės administracijos direktoriaus Valerijaus Rancevo, jie yra didesnio pravažumo nei anksčiau nuomoti žemesnės klasės Dacia Logan, kuriais seniūnijos naudojosi iki šiol. „Sprendimas nuomoti seniūnijoms naujus automobilius tikrai pasiteisino – nei jie genda, nei jų remontuoti reikia, o ir seniūnijų darbai dėl sugedusių automobilių nesustoja“, – sako V. Rancevas.

Rokiškio miesto seniūnas Arūnas Krasauskas pasidžiaugė, kad šį kartą nuomojami Dacia Duster yra aukštesnės klasės ir didesnio pravažumo nei prieš tai buvę. „Seniūnijoms tai labai svarbu, nes važinėti tenka įvairiomis oro sąlygomis ir skirtingais, kartais ir tikrai prastais, keliais“, –  paaiškino A. Krasauskas.

Per metus už seniūnijoms skirtų 10 automobilių nuomą savivaldybė sumokės 51 450 Eur.

Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Reklama
Reklama
2023 1 gruodžio 14:07

Geras biznis,už nuomą vieno automobilio, savivaldybė per trejus metus sumoka 15435 eurų,kai kaina naujo tokio automobilio yra 16000 eurų. Nesuprantu logikos,per tris metus sumoki beveik pilnai už automobilį ir jį pasiima. Čia arba pinigų švaistymas,arba kažkas gavo gerą dovanėlę.

Panemunelietė
Panemunelietė
2023 27 lapkričio 14:10

Nu gražiausia ir vėl Panemunėliui irgi nauja mašina truksta žodžių kam jom tos naujos mašinos te jei visvien stovi ir stovės tai kam če dar juokyt žmones,nu tikrai viršūnė ir gereu keliam sugadytiem skirkit demesi sutvarkit kaip reik ir nuvalykit nes akivaidžei akli esat sniego gatves pilnos ir nevalo,baisu

Kostas
Kostas
2023 27 lapkričio 10:53

Už tokius pinigus galėjo nupirkti neblogus visureigius,ir važinėtis ne vienerius metus,švaisto lėšas vejais

Rekomenduojami video: