Gimtasis Rokiškis Aktualijos Seniausias rajono darželis laukia renovacijos jau vasarą. Lėšos liejasi ir kitiems

Seniausias rajono darželis laukia renovacijos jau vasarą. Lėšos liejasi ir kitiems

Mokyklų remontams seniai nebuvo tiek lėšų. Šią vasarą bus tvarkoma daug Rokiškio rajono švietimo įstaigų. Didžiausia suma – per 200 tūkst. eurų – numatyta seniausiam Rokiškio lopšeliui-darželiui „Nykštukas“. „O ir kitiems skyrėme tiek, kiek nebuvome skyrę gal penkerius metus“, – sakė rajono vicemeras Tadas Barauskas.

1502
0

Uždaryti neplanuoja

„Lopšelio-darželio „Nykštukas“ preliminari renovacijos darbų sutartis pasirašyta. Rangovas – UAB „Guresta“ iš Kauno“, – sakė T. Barauskas. Jis patikslino, kad darbai turėtų trukti iki šešiolikos mėnesių. Jų vertė – 229 tūkst. 190,3 Eur. Kodėl sutartis preliminari? „Dar laukiama „Šiaulių banko“ atsakymo dėl paskolos. Tikimės per mėnesį jį gauti, tada pasirašysime pagrindinę sutartį ir prasidės darbai“, – sakė vicemeras. „Nykštuke“ numatytas tik išorės remontas – šiltinimas, stogo tvarkymo darbai. Darželio uždaryti dėl renovacijos neplanuojama.

Pinigai su grąža

„Nykštuke“ patiriami didžiausi šiluminiai nuostoliai, todėl renovacija atsipirks vien iš energetinės puses, įdedami pinigai turės grąžą. Bus mažiau mokama už šildymą. Tai pirmasis darželis, pastatytas Rokiškyje. Jis iki šiol sulaukdavo tik kosmetinio remonto, kapitalinių investicijų čia seniai reikėjo“, – sakė vicemeras.

Jis patenkintas, kad pagaliau renovuojama švietimo įstaiga pačiame mieste. „Būdavo, renovuojame kaimo mokyklas, kur vaikų nebėra, o čia – visai kas kita. Tikiuosi, tai – ne paskutinis darželis, imsimės ir kitų remontų“, – sakė T. Barauskas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie