Kovo 22 d. 9 val. „Gimtojo…“ „Facebook“ paskyroje tikintieji turėjo galimybę tiesiogiai matyti šv. Mišias, aukojamas Rokiškio Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje dekano Eimanto Noviko.

Tiesiogiai filmuotos valandos Mišios sulaukė daugiau kaip 4 tūkst. tikinčiųjų dėmesio. Dekanas E. Novikas prisipažino, jog teks pratintis prie naujo pamaldų formato. „Yra keista pamokslauti prie telefonų ir planšečių. Išgyvename ypatingą laiką. Net ir vyresni, ko gero, nėra patyrę panašių apribojimų. Reikia iš naujo permąstyti kai kuriuos dalykus, atrasti savo gyvenimą. Mes kalbamės ir meldžiamės, tačiau viskas sueina į viena – gyvybę. Visame pasaulyje vyrauja koronavirusas, bet ir jis mums kalba apie gyvybę. Mes išgyvename, norime, kad visi būtų gyvi. Mūsų noras būti bendrystėje ir vienybėje – be galo stiprus. Nors melžiamės per atstumą, tačiau jaučiame, kad esame labai arti“, – Mišių metu į tikinčiuosius kreipėsi dekanas.

Ateinantį sekmadienį tuo pačiu laiku vėl laukia šv. Mišių tiesioginė transliacija. Taip pat kasdien 9 val. Mišios transliuojamos per dekanato „Facebook“ paskyrą.

Publikuojame tiesioginės transliacijos įrašą.

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie