Kovo 29-ąją, jau antrąjį sekmadienį iš eilės, „Gimtojo…“ „Facebook“ paskyroje tikintieji turėjo galimybę tiesiogiai klausytis šv. Mišių, aukojamų Rokiškio Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje dekano Eimanto Noviko ir vikaro Dainiaus Matiuko. Šiokiadieniais šv. Mišios tiesiogiai transliuojamos 9 val. feisbuko paskyroje Rokiškio dekanato „Caritas“.

Vyskupijos kurija jau gauna žmonių klausimų, kaip jie galėtų prisidėti palaikydami savo parapijas, kuriose, kaip žinome, šiuo metu nevyksta viešos pamaldos. Tačiau ir šiuo sunkiu pandemijos laiku Bažnyčia atlieka svarbų vaidmenį suteikdama žmonėms pasitikėjimo ir vilties. Bažnyčiose nevykstant viešoms pamaldoms, sumažėjo ir žmonių, kurie aukotų ir padėtų parapijoms išsilaikyti.

Tad kaip paremti parapijas ir jose tarnaujančius kunigus?

Daugelis parapijų turi interneto svetaines, kuriose nurodytos ir parapijų sąskaitos. Norėdami paremti parapiją, galime aukoti internetu (mokėjimo paskirtyje nurodyti  aukos paskirtį).

Šv. Mišias užsakyti arba perkelti galima tel. arba el. p., o auką perduoti į rankas, jei nėra kitos galimybės, arba pervesti į parapijos sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodant „Auka už Mišias“. Auka parapijai bei šv. Mišių užsakymas leistų kunigams pajusti tikinčiųjų palaikymą ir padėtų šį sunkų laiką išgyventi bendrystėje su Viešpačiu ir su parapijiečiais.

Rokiškio miesto 521 gimtadienis 2

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie