Parlamentarai Jonas Jarutis (kairėje) ir Raimundas Martinėlis vasarą poilsiauja be prabangos: nei tūkstančius kainuojančių komandiruočių, nei tolimų kelionių į užsienio kurortus. J. Jaručio ir R. Martinėlio archyvų nuotr., paskelbtos socialiniame tinkle.

Geriausias kurortas – sodyba

„Gyvenu prie ežero, maudausi tiek, kiek noriu. Mano poilsis – namuose. Į jokius kurortus nevažiuoju. Ir anksčiau, kol nebuvau Seimo narys, nevažiuodavau, ir atostogaudavau neilgai. Dažnai važinėju į Vilnių, šią savaitę buvau susitikęs su sveikatos apsaugos viceministre, diskutavome apie tolimesnius darbus, perspektyvas, lankau ligonines, ne tik Rokiškio, bendrauju su įstaigų vadovais, kolektyvais. Pastaruoju metu kilo sumaištis dėl viešai paskelbto regionų ligoninių  juodojo sąrašo, į kurį pateko ir Rokiškio ligoninė. Paskleista neteisinga informacija ir tai padaryta siekiant negerų tikslų. Pavadinčiau tai „juodąja kūryba“, pateikti duomenys neteisingi, pasenę. Niekas nesirengia ligoninių uždaryti, bet pertvarka dėl paslaugų reikalinga, su tuo sutinka ir ligoninių vadovai“, – apie vasaros rūpesčius dėstė R. Martinėlis.

Seime nevykstant sesijoms jis susitikinėja su gyventojais, vasarą labai daug renginių, į kuriuos parlamentaras kviečiamas.

„Važiuosiu į neįgaliųjų renginį Iciūnuose, turiu kvietimų į Žolinės atlaidus. Kai kurios bendruomenės labai aktyvios, kviečia, bet, kad ir Žolinės atlaidai, vyks daugybėje parapijų tuo pačiu metu. Tai negali visur spėti“, – apie vasaros ritmą pasakojo R. Martinėlis.

Rudens sesijoje parlamentas žada grįžti prie Seimo narių atostogų įteisinimo klausimo. „Nepritarčiau, yra daug argumentų, kodėl Seimo nario atostogos neturėtų būti įteisintos. Pavyzdžiui, esant būtinybei, parlamentas privalo skubiai susirinkti, jei vienu metu daug parlamentarų atostogautų ir būtų išvykę, sudėtinga būtų surinkti kvorumą“, – dėstė R. Martinėlis.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

bangenis

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Henka Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Henka

O kas prie uosves , ezero apsaugineje juostoje simtamecius medzius iskirto, tvenkinuka susisiekianti su ezeru issikase…. vietiniai mane , kad tai zalieji zmogeliukai baze rengiasi… O ka apie tai mano seimo narys Martinelis, nes pro jo langa tai gerai matyti…