Jonas Jarutis (kairėje) ir Raimundas Martinėlis. J. Kačerausko nuotr.

Seimūnai – šykštūs?

Daugumos iš 141 seimūno, kaip ir jų padėjėjų, mobiliųjų telefonų numerių Seimo svetainėje nerasi. Prie daugumos parlamentarų bei jų padėjėjų kontaktų yra paskelbti tik laidinio telefono numeriai. Jeigu padėjėjo ar seimūno tuo metu kabinete nėra, rinkėjai su jais susisiekti neturi galimybių.

Seimo svetainėje prie parlamentarų ir jų padėjėjų yra nuoroda: „Seimo nario padėjėjui-sekretoriui neturint priskirto tarnybinio telefono abonento nurodomas Seimo nario tarnybinio telefono Seimo rūmuose numeris.“

Žmonės stebisi, kodėl politikai informacinių technologijų amžiuje verčia rinkėjus skambinti Seimo nario tarnybinio laidinio telefono Seimo rūmuose numeriu, kuriuo dažniausiai niekas neatsiliepia?

Vieni svarsto, kad parlamentarai labai šykštūs ir padėjėjų mobiliajam ryšiui neišlaidauja, kiti galvoja, jog politikai tyčia atsiriboja nuo rinkėjų, kad šie netrukdytų su savo problemomis.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tautvydas
Tautvydas
2018 11 sausio 22:14

Kai zmones isrenka, tai laikau kad isrinktas. O pagal tuos sarasus visai kitas reikalas.

Kupiškėnas
Kupiškėnas
2018 11 sausio 16:19

Jarutis buvo Kupiškio meras. Ačiū Dievui turim kitą merą.

Mėta
Mėta
2018 11 sausio 13:53

Ir vėl rašoma netiesa -Jarutis nebuvo, nėra ir nebus renkamas rokiškėnų, išėjo pagal valstiečių sąrašą, dabar balsuoja už visus draudimus ir dar Vagonio draugelis.

Untanas
Untanas
2018 11 sausio 7:08

Tai kad žmones kalba , kad is ju tuščia vieta.Į seimą lindo del savų interesų ir garbės.Juk politiku per metus netampama , beto ir mokslai atitinkami reikia baigt .Na ir but labai aktyviam del visuomenes.O jie sedi saleje susigužę kaip pelytes.

Rekomenduojami video: