Po gyventojų priėmimo – apžvalga mero kabinete. Seimo kontrolierių įstaigos vadovė Milda Vainiutė (iš kairės) ir jos patarėjos Rita Janušauskienė bei Vilija Burdzikienė. A. Minkevičienės nuotr.

Interesantų nedaug

Gyventojus priėmė Seimo kontrolierių įstaigos vadovė mūsų kraštietė Milda Vainiutė ir patarėjos Vilija Burdzikienė bei Rita Janušauskienė. Gyventojų išsakytų problemų aptarime su rajono meru Ramūnu Godeliausku kontrolierės sakė, jog klausimai, dėl kurių kreiptasi, panašūs, kaip ir kitose savivaldybėse: teisinė pagalba, žemėtvarkos, vietovardžių reikalai. Kiek anksčiau kontrolierių komanda gyventojus priėmė Zarasuose, ten į susitikimą įvairiais klausimais į jas kreipėsi 12 gyventojų.

Nori riboženklių ir kito pavadinimo

Pirmasis interesantas kreipėsi dėl galimybių gauti antrinio lygio teisinę pagalbą teisminiame ginče. Į savivaldybę asmuo prieš tai nebuvo kreipęsis. Antrasis interesantas turėjo priekaištų savivaldybei dėl vietovardžių ženklinimo kaimo ribose. Nurodė, jog dėl to gyventojams kyla nemažai problemų, greitosios pagalbos automobilis neranda ligonio gyvenamosios vietos. Meras paaiškino, jog vietovardžių ženklinimas vyksta, tačiau dėl lėšų stygiaus ne taip sparčiai, kaip reikėtų.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie