Seimo bastionas atsilaikė - pirmalaikių rinkimų nebus. Eltos nuotr.

Seimui antradienį pateiktas opozicijos siūlymas rengti pirmalaikius parlamento rinkimus birželio 3 dieną – per Sąjūdžio trisdešimtmetį. Ši idėja politikų filtro nepraėjo – atmesta po pateikimo.

Už pateikimą,  kad pirmalaikiai Seimo rinkimai būtų surengti balsavo tik 52 Seimo nariai, prieš pasisakė 57, susilaikė 11 parlamentarų. Pateikimui dėl pirmalaikių rinkimų pritarė opozicinių partijų nariai, trys „valstiečių“ frakcijos atstovai (Povilas Urbšys, Justas Džiugelis ir Vytautas Bakas), Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis bei vienas socialdemokratų darbo partijos frakcijos narys.

Sėlos apygardoje mūsų ir dalies Kupiškio rinkėjų VALIA į Seimą deleguoti „valstietis“ Jonas Jarutis ir „valstiečių“ frakcijai priklausantis Raimundas Martinėlis buvo prieš pirmalaikius parlamento rinkimus.

bangenis

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Rokiškėnas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Rokiškėnas
Rokiškėnas

Kiek galima klaidinti žmones? Nuo kada Jarutį rinko Sėlos rinkėjai? Iš kur rašytoja žino, gal už jį Klaipėda ar Radviliškis balsavo? Jarutis nebuvo išrinktas Sėlos apygardoje. Jis išrinktas daugiamandatėj, pagal valstiečių sąrašą,už kurį balsuot galėjo kiekvienas Lietuvos pilietis. Taip, kad nustokit pagaliau klaidinti žmones, kad Sėlos rinkėjai jį rinko. Sėlos vienmandatėj išrinktas Martinėlis ir taškas.