blank
Rajono meras Ramūnas Godeliauskas tarnybinį automobilį iškeitė į paspirtuką. A. Stanio nuotr.

Pasak mero, paspirtukų idėja kilo dėl dviejų priežasčių. Visų pirma, miesto vadovų pavyzdžiu siekiama skatinti žaliojo judumo ir ekologiškų sprendimų plitimą Rokiškyje. Antra, brangstant kurui ieškoma taupesnių variantų.

„Trečiadienį į savivaldybę atkeliavo trys paspirtukai. Vienas skirtas savivaldybės vadovams, kiti du – miesto seniūnijai, kuri atsisakė vieno tarnybinio automobilio ir perdavė jį tiems, kuriems labiau jo reikia – Jūžintų seniūnijai“, – sakė R. Godeliauskas.

Tą pačią dieną paspirtukai buvo išbandyti, o juos išmėginusieji teigia, kad mieste – tai puiki susisiekimo priemonė. „Paspirtuku nuvažiavau iki lopšelio-darželio „Nykštukas“ pažiūrėti, kaip vyksta rekonstrukcijos darbai, sutvarkiau dar keletą darbo reikalų ir galiu teigti, kad Rokiškyje, kur atstumai nedideli, – tai efektyvi susisiekimo priemonė. Reikalus galima susitvarkyti greitai, kur kas greičiau nei pėstute. Antra vertus, paspirtuku važiuodamas kur kas daugiau visko užfiksuoji, nei važiuodamas automobiliu. Vienintelis dalykas – keliauti paspirtuku turi būti tinkamos oro sąlygos“, – paspirtuko privalumus ir trūkumus vardino Rokiškio meras.

Miesto seniūnas A. Krasauskas taip pat liko patenkintas naująja transporto priemone. „Jau pačią pirmą dieną stojom ant paspirtukų ir apvažiavom daug miesto objektų. Labai geri įspūdžiai. Ir greitai viską galima susitvarkyti, ir kur kas daugiau visko pamatyti, nei važiuojant automobiliu, o tai labai svarbu seniūnijai, nes mes turim pastebėti ir pasirūpinti visais ūkiškais miesto reikalais“, – įspūdžiais dalijosi A. Krasauskas ir pridūrė, kad apie paspirtukų idėją galvojo senokai, todėl apsidžiaugė, kad ta pati mintis kilo ir merui.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
6 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
raimis
raimis
2022 25 gegužės 12:25

Gal net ir juokinga…kaip tai. Pramogaukit po darbo su savo asmeniniais paspirtukais.

Smalsutis
2022 19 gegužės 15:35

Artėja rinkimai, tai gal prieš žiemą savivaldybėje bus nupirktos pačiūžos ir slidės? Ar užteks paspirtukų, perdėjus žiemines padangas?

indėnas
indėnas
2022 19 gegužės 12:21

Pinigų švaistymas ir pigi reklama. Gėda …

konservatorius
konservatorius
2022 19 gegužės 11:45

Neturi kur dėt pinigus savivaldybė,tai ponai dėl reklmos nusipirko paspirtukus. Gaudami did

būras
būras
2022 19 gegužės 10:52

Pasaka buduliams…:)

Jonas
Jonas
2022 19 gegužės 10:46

Rinkimai artėja….