Kultūros sostinės titulą Rokiškis pasitinka senienomis iš praeities. Taip teigia tie, kas ieškojo naujienų savivaldybės internetinės svetainės kultūriniuose puslapiuose...

Naujienos, pavyzdžiui, tokios „2017-11-17 12 val. savivaldybės rūmų 8 a. salėje bus aptariami renginiai, numatomi 2018 metų vasario mėnesiui ir skiriami Vasario 16-ajai, Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Turinčius minčių ir idėjų kviečiame dalyvauti. 2017-11-09 Kultūros, turizmo ir ryšių su užsienio šalimis skyriaus vedėjas Petras Blaževičius kartu su Rokiškio krašto muziejaus Istorijos skyriaus vedėju Giedriumi Kujeliu dalyvavo ir kalbėjo tarptautinėje mokslinėje  konferencijoje, skirtoje Latvijos valstybės 100-mečiui paminėti. Konferencija vyko Latvijos Respublikos Daugpilio krašto savivaldybės miestelyje Vabolėje.

2017-11-08 Kultūros, turizmo ir ryšių su užsienio šalimis skyriaus vedėjas Petras Blaževičius dalyvavo Aukštaitijos regioninės etninės kultūros globos tarybos posėdyje Jonavoje, kur buvo pristatyta, kaip Rokiškio rajonas paminėjo Tautinio kostiumo ir Piliakalnių metus“.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

anykščių

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie