Iš kairės: Valerijus Rancevas, Dainius Bardauskas, Valdemaras Valkiūnas, Gintautas Gegužinskas. Redakcijos ir asmeninių archyvų nuotr.
puodelis

Susivienijo

Rajono politikai kelis mėnesius kaitino nervus dėl rinkliavos metodikos patvirtinimo, ginčytasi, kokią dalį turėtų sudaryti mokesčio pastovioji, o kokią – kintamoji dalis. Išsakyta abejonių, kad PRATC gali siekti nepagrįstai didelių mokesčių. PRATC akcininkai – šešios Panevėžio apskrities savivaldybės, jungtinės veiklos sutarties pagrindu įkūrusios šį centrą. Rokiškio, kaip ir kaimyninės Kupiškio, Biržų bei Pasvalio savivaldybės, veikdamos vienos, įtakos PRATC sprendimams neturi, nes yra smulkiosios akcininkės. Bet suvienijusios jėgas jos įgauna galią ir gali pačių sukurto „kūdikio“ žingsnius kontroliuoti.

„Gimtasis…“ domėjosi, kaip naująją rinkliavos tvarką bei inicijuojamą PRATC vidaus auditą vertina kaimyninių rajonų vadovai?

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

 

Rašyti komentarą

2 Komentarai straipsnyje: "Savivaldybės šiaušiasi dėl atliekų rinkliavos – inicijuoja atliekų tvarkymo centro veiklos nepriklausomą auditą"

Informuoti apie
avatar
Rikiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Įvertinimą
wpDiscuz