Iš kairės: Valerijus Rancevas, Dainius Bardauskas, Valdemaras Valkiūnas, Gintautas Gegužinskas. Redakcijos ir asmeninių archyvų nuotr.

Susivienijo

Rajono politikai kelis mėnesius kaitino nervus dėl rinkliavos metodikos patvirtinimo, ginčytasi, kokią dalį turėtų sudaryti mokesčio pastovioji, o kokią – kintamoji dalis. Išsakyta abejonių, kad PRATC gali siekti nepagrįstai didelių mokesčių. PRATC akcininkai – šešios Panevėžio apskrities savivaldybės, jungtinės veiklos sutarties pagrindu įkūrusios šį centrą. Rokiškio, kaip ir kaimyninės Kupiškio, Biržų bei Pasvalio savivaldybės, veikdamos vienos, įtakos PRATC sprendimams neturi, nes yra smulkiosios akcininkės. Bet suvienijusios jėgas jos įgauna galią ir gali pačių sukurto „kūdikio“ žingsnius kontroliuoti.

„Gimtasis…“ domėjosi, kaip naująją rinkliavos tvarką bei inicijuojamą PRATC vidaus auditą vertina kaimyninių rajonų vadovai?

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Autoservisas
Autoservisas
2017 7 gruodžio 12:52

Ne, artimiausiu kelias link UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo aikštelės rekonstrukcija nenumatyta

Smalsutis
2017 7 gruodžio 11:37

Ar kas nors sutvarkys privažiavimą nuo Donelaičio g. iki UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centro Rokiškio punkto. Ten tokios duobės ir balos, kad vieną kartą nuvežęs padangas ar kitas atliekas gali sutratinti mašiną, daugiau ten nevažiuosi.

Rekomenduojami video: