blank
Raminta Katinienė (kairėje), Roberta Vaičiulienė ir Loreta Sagaitienė. Asmeninių archyvų nuotr.

Po 3000 Eur finansinės paramos gavo Raminta Katinienė, pristačiusi verslo idėją „Švenčių ir laisvalaikio studija šeimoms“, ir Loreta Sagaitienė, planuojanti Rokiškyje atidaryti vaikų popamokinės veiklos erdvę „Mokslo klubas“.

Švenčių ir laisvalaikio studijos šeimoms tikslas – sukurti ir pasiūlyti saugią bei jaukią erdvę šeimoms, čia bus galima švęsti šeimos šventes, rengti edukacijas, organizuoti seminarus, paskaitas, leisti laisvalaikį bei tenkinti socialinius, pažintinius ir judėjimo poreikius.

„Kartu su Roberta Vaičiuliene giliai viduje tikėjome, kad pavyks. Abi kuriame šį projektą, tik mano vardu pateikėme paraišką. Idėja yra susijusi su vaikais, o aš turiu tam tikrą išsilavinimą ir beveik 10 metų darbo patirties. Tiesa, buvo neramu, kai sužinojom, kad ne vienos pateikėme paraišką, bet mes labai sąžiningai ir kruopščiai ruošėmės, išanalizavom keliamus reikalavimus ir pagal juos viską aprašėme, dėl verslo plano konsultavomės su buhaltere, kad būtų viskas tiksliai paskaičiuota. Tikim ir degam noru kuo greičiau įgyvendinti savo idėją, tad buvo kur kas  lengviau žodžiu tai perteikti komisijai nei raštu“, – pasakoja R. Katinienė.

Rajono savivaldybėje gyvenantiems ir besimokantiems vaikams „Mokslo klubas“ (popamokinės veiklos erdvė) siūlys veiklas saugioje mokslinėje aplinkoje, moderuojant patyrusiems pedagogams ir technologinės krypties profesionalams, lavins kūrybiškumą bei technologinį smalsumą per STREAM (integruoti gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, skaitymo, anglų kalbos bei matematikos) užsiėmimus.

„Jau kurį laiką  leidau „Mokslo klubo“ idėjai sirpti. Tikiu ja, todėl net neabejojau, kad pasiseks. Išanalizavusi neformaliojo švietimo tendencijas bei atlikusi pradinių klasių mokinių tėvų apklausą įsitikinau, kad Rokiškyje reikalinga popamokinė erdvė smalsiems ir išradingiems vaikams. Mano, kaip mokytojos, misija yra ne tik išmokyti anglų kalbos, programavimo ar jogos asanų, svarbiausia, kad vaikai smalsautų, domėtųsi. Per įtraukiančias patyrimines veiklas parodyti vaikams, koks įdomus mus supantis pasaulis, kad kiekvienas esame unikalūs ir labai svarbūs. Ir svarbiausia, kad jie visą gyvenimą nenustotų klausti KODĖL?“

 Į komandą kviečiu kūrybingus ir inovatyvius pedagogus bei technologinės krypties profesionalus, su kuriais šiuo metu dirbame prie klubo programos. Laukia labai daug įdomių veiklų ir aš kaip mažas vaikas nekantrauju pradėti.

Taip pat labai džiaugiuosi savo buvusios kolegės Ramintos sėkme šiame konkurse, manau, abu projektai yra labai geri ir reikalingi mūsų rajonui bei daro  jį kur kas patrauklesnį jaunoms  šeimoms“, – pasakoja L. Sagaitienė.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Mama A
Mama A
2021 20 gruodžio 6:24

Merginos, jūs nerealios! Labai laukiu idėjų rezultatų. Rokiškiui to labai trūksta. Tikiu jumis! 🙂