Nataša Aleksiejeva. A. Minkevičienės nuotr.
Vaiva1

Su gėlėmis ir liaudies menininko darbu – „Angelu“ naująją administracijos vadovę pasveikino ir profesionalaus, teisingo bei racionalaus darbo linkėjo tarybos nariai Stasys Meliūnas, Irmantas Tarvydis, Andrius Burnickas, Gintaras Girštautas ir Vytautas Vilys. S. Meliūnas jai įteikė ir darbo stalo pagrindinę knygą – Lietuvos Respublikos Konstituciją.

Ryte trumpam į direktorės kabinetą buvo užsukęs ką tik iš kelionės užsienyje grįžęs rajono meras Antanas Vagonis. Savivaldybės specialistai pastebėjo, kad darbą pradėjusiai N. Aleksiejevai meras gėlių, kaip tokiais atvejais įprasta, neįteikė. „Matyt, merui skirtas dovanų biudžetas išseko. Tai anksčiau buvo švaistomasi gėlėmis į kairę ir dešinę“, – ironizavo rajono galvos sveikinimą naujosios direktorės vienas pavaldinių.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

Rašyti komentarą

4 Komentarai straipsnyje: "Savivaldybės administracijos vadovybė sukomplektuota: antradienį darbą pradėjusiai direktorei politikai įteikė angelą"

avatar
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Henka
Henka

O kur gi kontabandistas prapuole? Gal pas Lukašenką išvažiavo „Minsko“ parsivezt. Reikia gi pinigu busimiems rinkimams

Henka
Henka

Fotkeje uz nugaros Lietuvos Komunistu partijos aktyvas su augintiniu infiltruotu pas konservatorius. Vieningas komunistu frontas. Ura.

Blinda
Blinda

T.Barauskas švaistėsi gėlėmis socialdemokratams sveikinti už savivaldybės lėšas. Ir nereikia kiekviename straipnyje pilti purvo ant mero. Geriau parašykite kaip direktorės pavaduotojai skiriamas priedas už didelį darbų krūvį, o dar nepradėjusi dirbti direktorė, S.Meliūno iniciatyva, gaus 40 proc. priedą dėl to, kad yra susikaupusių labai daug neatliktų darbų.

Smalsutis

Ar nebus aprašytos mero įžvalgos kokią naudą Rokiškiui atneš jo komandiruotė į susigiminiavusių miestų konferenciją anapus Baltijos jūros?