Nataša Aleksiejeva. A. Minkevičienės nuotr.

Su gėlėmis ir liaudies menininko darbu – „Angelu“ naująją administracijos vadovę pasveikino ir profesionalaus, teisingo bei racionalaus darbo linkėjo tarybos nariai Stasys Meliūnas, Irmantas Tarvydis, Andrius Burnickas, Gintaras Girštautas ir Vytautas Vilys. S. Meliūnas jai įteikė ir darbo stalo pagrindinę knygą – Lietuvos Respublikos Konstituciją.

Ryte trumpam į direktorės kabinetą buvo užsukęs ką tik iš kelionės užsienyje grįžęs rajono meras Antanas Vagonis. Savivaldybės specialistai pastebėjo, kad darbą pradėjusiai N. Aleksiejevai meras gėlių, kaip tokiais atvejais įprasta, neįteikė. „Matyt, merui skirtas dovanų biudžetas išseko. Tai anksčiau buvo švaistomasi gėlėmis į kairę ir dešinę“, – ironizavo rajono galvos sveikinimą naujosios direktorės vienas pavaldinių.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

Prie Dirdų

5
Rašyti komentarą

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
JorėHenkaHenkaBlindaSmalsutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Jorė
Jorė

Dar ir trečia persona dirba savivaldybėje….nematėt? Todėl kad ši direktorė tik rodo mandrumą , o viską diktuoja ponas iš „Ivabaltės“..o gal jau čia persikėlė „Ivabaltė“ ??

Henka
Henka

O kur gi kontabandistas prapuole? Gal pas Lukašenką išvažiavo „Minsko“ parsivezt. Reikia gi pinigu busimiems rinkimams

Henka

Fotkeje uz nugaros Lietuvos Komunistu partijos aktyvas su augintiniu infiltruotu pas konservatorius. Vieningas komunistu frontas. Ura.

Blinda
Blinda

T.Barauskas švaistėsi gėlėmis socialdemokratams sveikinti už savivaldybės lėšas. Ir nereikia kiekviename straipnyje pilti purvo ant mero. Geriau parašykite kaip direktorės pavaduotojai skiriamas priedas už didelį darbų krūvį, o dar nepradėjusi dirbti direktorė, S.Meliūno iniciatyva, gaus 40 proc. priedą dėl to, kad yra susikaupusių labai daug neatliktų darbų.

Smalsutis

Ar nebus aprašytos mero įžvalgos kokią naudą Rokiškiui atneš jo komandiruotė į susigiminiavusių miestų konferenciją anapus Baltijos jūros?