J. Kačerausko nuotr.

Jeigu politikai pritars, nuo birželio 1 d. savivaldybės administracijoje nebeliks Turto valdymo ir viešųjų pirkimų skyriaus. Jo funkcijos ir skyriuje dirbantys specialistai bus perkelti į kitus skyrius. Šiuo metu Turto valdymo ir viešųjų pirkimų skyriaus vedėjo etatas neužimtas. Panaikinus skyrių, vietoj vedėjo pareigybės siūloma įsteigti viešųjų ryšių specialisto pareigybę. Viešųjų ryšių specialistas būtų tiesiogiai pavaldus savivaldybės administracijos direktoriui, ši pareigybė nepriklausytų jokiam savivaldybės administracijos padaliniui.

Taryba turės apsispręsti ir dėl mero patarėjų. Nuo 2015 m. rajono vadovas turi du mero patarėjus. Iš mero asmeninio politinio pasitikėjimo pareigų pasitraukus „tvarkiečiui“ Albinui Urbonui, vienas patarėjo etatas liko laisvas.

Tarybos naujoji dauguma siūlo vieną mero patarėjo pareigybę naikinti. Jeigu sprendimui bus pritarta, rajono vadovo politinio pasitikėjimo komanda bus apkarpyta – jam patarinės vienas patarėjas, o biudžetas sutaupys nemažai lėšų. Mero patarėja šiuo metu dirba Inga Tidikienė.

Mero patarėjo pareiginei algai taikomas 15 pareigybės kategorijos pareiginės algos koeficientas, taip pat mokami priedai už darbo krūvį viršijantį darbą.

kasyba

6
Rašyti komentarą

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
žinovasStaskaOt reformaLukasNuomonė Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
žinovas
žinovas

Iš visų pokyčių panaikintas turto ir viešųjų pirkimų skyrius,kad nebūtų atsakingų už turto iššvaistymą ir galėtų konkursus laimėti šutvės atstovai. Dar etatas įsteigtas Gretai.STT bus darbo.

Staska
Staska

Anka Pulemiocica isake sustabdyti sporto-konkursa, nes Petka stangistas popierius uzpilde ne ta ranka…

Ot reforma
Ot reforma

Va cia tai reforma,dykaduoniu pentagoniniu.Tas pacias pareigas pervadins kitom,i kita kabineta perkels ir skaitosi reforma,pinigu sutaupem :),butu juokinga,jei nebutu slykstu ziuret i siuos mokesciu moketoju siurbejus

Lukas
Lukas

Henka, Jums ligoninėje gulint negalima taip jaudintis…

Nuomonė
Nuomonė

Gal savivaldybė atidavė visą savo turtą turto bankui, kad nebereikalingas šis skyrius? Ir ką savivaldybėje veiks viešųjų ryšių specialistas, gal filmuos Administracijos direktoriaus pavaduotoją jos darbo vietoje? Absurdiški sprendimai. Ar tik neruošiama kažkam darbo vieta…

Henka

Minsko mokyklos aukletinis toliau kvailioja, gal pamirso kaip ji Kanopa kviesdavo prie policijos… matyt greit ji taip visas Rokiskis vadins…