blank
Redakcijos archyvo nuotr.

Šiuo metu savivaldybės administracijos naudojamas mikroautobusas „Renault Trafic“ (pagamintas 2016 m.) perduotas Panemunėlio seniūnijai.

Tokį sprendimą nutarta priimti gavus iš Panemunėlio seniūnijos raštą, kad vykdyti ūkinei veiklai reikalingas mikroautobusas, nes senojo techninė būklė – itin prasta, faktiškai automobilis nevažiuojantis. Panemunėlio seniūnija naudojosi mikroautobusu „VW Transporter“ (pagamintas 1997 m.). Šiais metais baigia galioti jo techninė apžiūra, norint ją pratęsti, reikalingas kapitalinis automobilio remontas, kas ekonomiškai nebeapsimoka. Kaip pabrėžė seniūnija, savo funkcijoms vykdyti jiems  būtinai reikalingas mikroautobusas. Kitas Panemunėlio seniūnijos naudojamas tarnybinis automobilis „Dacia Duster“ – nuomojamas ir vien su juo neįmanoma išsiversti.

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Panemunelietė
Panemunelietė
2023 30 birželio 10:41

Mašinas naujas perka o va kad kelią Augustinavoje nugreideriuotų kaip priklauso tai nerūpi nes dabar nugreideriavo taip kad net neatrodo kad būtų greideriuota normaliai ,tai galbūt reikės daugiau vaizdo įrašų paviešint facebooke kaip yra prižiūrimas kelias Augustinavoje ir kaip apskritai keliai prižiūrimi visame Panemunėlyje nes kitaip nebeimanoma ir tik tokiomis priemonemis tenka kovot su nedirbančiais savo darbo seniunijoje,begėdės jūs nors bent truputį sarmatos turėtumėt na bet nieko jei dar taip atsitiks tai aš irgi nebetylėsiu ir išdraskysiu akis nuvykus i seniunija tai kuri ir yra atsakinga kad butų Panemunėlyje tvarka tada žinos ir supras gal kaip yra prižiūrimi keliai ir… Skaityti daugiau »

Rekomenduojami video: