Rokiškio rajono savivaldybė.
Rokiškio rajono savivaldybė. Redakcijos archyvo nuotr.

 

Kas tinka Jupiteriui, netinka jaučiui… Taip galima iliustruoti rajono tarybos sprendimą leisti savivaldybei už 75 tūkst. eurų pirkti tris mikroautobusus. Du jų tarnaus pačių savivaldybininkų reikmėms, vienas bus perduotas miesto seniūnijai.

Svarstant pinigų skyrimo naujoms mašinoms klausimą siūlyta pasielgti racionaliau: šiuos pinigus panaudoti kaip pradinį įnašą ir lizingo būdu įsigyti daugiau naujų mašinų. Taip būtų atnaujintas ne tik savivaldybės, bet ir seniūnijų morališkai pasenęs automobilių parkas. Tačiau Finansų skyriaus vedėja Reda Dūdienė sakė, jog savivaldybė išnaudojo skolinimosi limitus, todėl toks žingsnis negalimas.

Pristatant naujų mikroautobusų pirkimo būtinybę politikams kilo klausimų, kas jais keliaus? Paaiškinta, kad jais važinės ne tik savivaldybės klerkai, bet bus vežiojami ir neįgalūs vaikai, ligoniai, socialiai remtini žmonės. Pasiteiravus, kaip apie tokią paslaugą gyventojams sužinoti, patikslinta, jog naujieji autobusai – ne transporto paslaugoms teikti ir kad tik išskirtiniais atvejais jais galės naudotis eiliniai žmonės.

Daugiau antradienio “Gimtajame…”

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tads
Tads
2016 26 rugsėjo 19:40

Citata “naujieji autobusai – ne transporto paslaugoms teikti ir kad tik išskirtiniais atvejais jais galės naudotis eiliniai žmonės.”
geras ,matysit tuos autobusus mirtingieji ubagai kaip savo ausis per veidrodį

Rekomenduojami video: