blank
Dainora Mineikienė.

– Po mėnesio rinksime rajono merą ir rajono tarybą. Kokių naujovių bus šiuose rinkimuose, kuriuos turėtų iš anksto žinoti rinkėjas?

– Šiuose rinkimuose naujovių bus, ir nemažai. Viena svarbiausių – nebelieka specialiųjų balsavimo paštų. Juose balsuodavo stacionarių gydymo, įkalinimo įstaigų rinkėjai. Nuo šiol balsavimą vykdys apylinkių, kuriose yra tokios įstaigos, komisijos. Rokiškyje didžiausias krūvis teks Senamiesčio apylinkės komisijai, nes jos teritorijoje yra dvi ligoninės ir Rokiškio Šv. apaštalo evangelisto Mato parapijos senelių namai. Darbo padaugės ir kai kurioms kitoms rinkimų apylinkėms, pavyzdžiui, Skemų, turinčių socialinės globos namus.

Anksčiau skaičiavome balsavimo apylinkes, kurios pritaikytos neįgaliesiems? Kiek tokių yra dabar?

– Iš 38 apygardos apylinkių neįgaliesiems pritaikyta 20: Juozo Tumo-Vaižganto, Senamiesčio, Mikrorajono, Respublikos, Čedasų, Kavoliškio, Konstantinavos, Pandėlio, Juodupės ir Juodupės kaimiškoji,  Jūžintų, Sėlynės, Kamajų, Kriaunų, Lašų, Obelių, Suvainiškio, Lailūnų, Stoties (Panemunėlio) ir Panemunėlio. Rokiškio mieste iš penkių apylinkių neįgaliesiems nepritaikyta tik Juozo Tūbelio apylinkė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Rokmelsta
2 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Kontrabanda
Kontrabanda
2019 3 vasario 8:21

Si ponia yra Taduko Barauskiuko desine ranka,tad galima atspeti ,kas laimes rinkimus,i rajono merus.Zadaniju partijos atstovas.

Smalsutis
2019 2 vasario 14:36

Rūpestingos kaip mamos partijos pasirūpino, kad jų lyderiai susituoktų jau prieš ankstesnius rinkimus. Partijos – pamotės tuo nepasirūpino, į merus deleguoja gyvenančius su sugyventinėmis kandidatus.