Eltos nuotr.
Eltos nuotr.

Pirmoji ateinančios savaitės pusė bus saulėta ir šilta, teigia sinoptikai. Iš vidurio Europos į Lietuvą atkeliauja šilti, sausi ir saulėti orai.

Iš vidurio Europos į Lietuvą atkeliauja šilti, sausi ir saulėti orai.

Pirmadienį dieną debesų bus mažai, nedideli šviesūs debesys bus tik šiauriniuose ir rytiniuose rajonuose, o vietomis dangus bus ir visiškai giedras, LRT radijui sakė sinoptikė Alva Nagelytė. Naktis, pasak jos, dar bus gaivoka, ypač rytinėje šalies pusėje – nuo 6 iki 9 laipsnių šilumos. Vakarų Lietuvoje vyraus 10 laipsnių temperatūra. Dienos metu oras daugelyje šalies rajonų jau šils iki 23-24 laipsnių šilumos.

Pirmoje savaitės pusėje numatoma maždaug 22-25 laipsnių šiluma. Naktys, pasak sinoptikės A. Nagelytės, šiltės greičiau. Antradienio naktį numatoma 8-13 laipsnių šiluma, o trečiadienį ji jau neturėtų kristi žemiau nei 10 laipsnių. Lietaus ir perkūnijos debesys greičiausiai pasirodys jau trečiadienio popietę ir daugiausia išplis Rytų Lietuvoje. Orai su perkūnijomis ir trumpais lietumis, taip pat daugiausia rytinėje šalies pusėje, bus ir ketvirtadienį. Temperatūra jau dienos metu bus irgi įvairesnė – į vakarinį šalies pakraštį pradės skverbtis kiek gaivesnis oras ir Vakarų Lietuvoje numatoma mažiau nei 17 laipsnių šilumos, kitur temperatūra dar kils iki 18-22 laipsnių šilumos.

Bene vėsiausia diena, pasak sinoptikės, bus penktadienis. Kritulių tikimybė vėl sumažės, bet jau atslinks gaivesni orai ir dieną bus nuo 15 iki 18 laipsnių šilumos.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: