Lapkričio 8 d. šaukiamas neeilinis rajono tarybos posėdis. Jo darbotvarkėje – vienintelis klausimas: pritarti darbo sutarties su Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos direktoriumi Gediminu Matiekumi, mirusiu lapkričio 2 d., pasibaigimui.

Net trys rajono gimnazijos lieka be nuolatinių vadovų. Rajono taryba kiek anksčiau pritarė Juodupės gimnazijos direktorės Dianos Guzienės ir Obelių gimnazijos direktoriaus Jono Bulovo prašymams juos atleisti iš pareigų. Užimti laisvas direktorių pareigas bus skelbiami konkursai.

bangenis

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
onė Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
onė
onė

kažkokia nesąmonė, kokio dar pritarimo reikia norint paskelbti darbo sutarties pasibaigimą su mirusiu žmogumi? O jeigu ims ir nepritars kuris nors tarybos narys ? Kuriozus ir taip dirbat ,o čia nemoka mūsų valdžia įformint ar taisyklingai suformuluoti fakto. Gediminas Matiekus miręs, yra mirties liudijimas, tai ir yra nenuginčijamas faktas. Pasakykite mieli tarybos nariai, ar jūs žinote bent vieną atvejį kada miręs žmogus toliau dirba? Aš tai nežinau. Užregistruosite mirties liudijimą kaip to žmogaus mirties faktą, sudėsite parašus patvirtinančius jog viskas teisingai atlikta ir kokio dar pritarimo.