D. Baltakio nuotr.

Nepasiteisinę lūkesčiai

Natūralu, kad įstaigose, priklausomose nuo sezonų ir lankytojų, svyruoja darbuotojų skaičius. Ne išimtis ir Salų dvaras, kuriame pernai per piką darbavosi kelios dešimtys rajono gyventojų, tačiau iki žiemos kolektyvas pabiro.

„Praėjusią vasarą, kai buvo turistų pikas, Salų dvare dirbo 20 darbuotojų – virtuvės, aptarnaujantis personalas, pedagogai, kuravę stovyklas, tvarkos prižiūrėtojos ir administratorė, mūsų vadinamoji „fėja“, besirūpinusi klientų užimtumu, kai būdavo daug žmonių ir tekdavo jiems palaukti. Kolektyvas pradėjo byrėti po truputį – pasibaigus vasaros stovykloms nuo rudens ir iki gruodžio mėnesio įvyko didžiausias lūžis – turėjome atsisakyti daugiausiai etatų“, – pasakojo B. Dapkienė.

Ne visi etatai ir pasiteisino: „Salų dvaras samdė režisierių kaip renginių organizatorių. Tai – kūrybos žmogus, rengęs poezijos skaitymus. Žmonės juose dalyvavo, visgi jie išreiškė norą, kad skaitymai vyktų vasaros vakarais, pasibaigus mūsų darbo laikui. Kadangi norėta po skaitymų užeiti ir į dvarą, mums būtų tekę samdyti papildomą personalą. Taigi mes neišpildėme savo lūkesčių, todėl etato teko atsisakyti.“

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: