blank
Redakcijos archyvo nuotr.

Kalbotyros mokykla ir Salų muzikos festivalis vyks liepos 25–31 dienomis.

Mokyklos atidarymo koncerte liepos 26 d. 18 val. dalyvaus Kauno styginių kvartetas ir klasikinės bei šiuolaikinės muzikos atlikėja Silvija Čiuladytė. Koncerto programoje – Antonino Dvoržako styginių kvintetas, op. 97 Nr. 3, Es-dur. Atidarymo koncertas – Salų Šv. Kryžiaus bažnyčioje.

Liepos 29 d. 19 val. Salų dvaro parke koncertuos iš Belgijos kilęs kompozitorius, gitaristas ir atlikėjas Chrisas Ruebensas drauge su instrumentalistu Ričardu Dubinsku bei vokaliste Renata Dubinskaite. Jų koncerte skambės Senosios Europos tautų melodijos – ispanų, portugalų, sefardų (Ispanijos žydų), prancūzų, italų, rumunų, bulgarų, ukrainiečių, lietuvių, vokiečių, norvegų, anglų, airių ir kitų tautų liaudies dainos arba nežinomų autorių kūriniai, artimi liaudies muzikai.

Mokykla rengiama laikantis pandemijos metu būtinų saugumo reikalavimų, koncertų metu organizatoriai užtikrins saugius atstumus, o uždarose erdvėse  prašo dėvėti kaukes. Festivalio  organizatorė  Gina Holvoet sakė, kad į koncertus kviečia pasiskiepijusius arba neigiamą „Covid-19“ testą turinčius žmones.

Kalbotyros mokykla šiemet dirbs  kaip ir pernai – pusiau nuotoliniu būdu. Kalbininkai iš Lietuvos atvyks į Salas, o lektoriai ir diskusijų dalyviai iš viso pasaulio jungsis internetu.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments