Kol kas Panevėžio gatvės šaligatvis nėra užbaigtas. J. Kačerausko nuotr.

Pasak gyventojo, naujojo šaligatvio abejotina kokybė tiesiog bado akis. „Žingsniavau juo ir baisėjausi – nelygumai, kojos už trinkelių kabinasi. Abejonių kelia ir klojimo technologija. Trinkelės sumestos tiesiog paprastai“, – piktinosi gyventojas.

Rajono savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vyriausiasis specialistas Augustinas Blažys „Gimtąjį…“ patikino, jog darbų kokybę stebi savivaldybės nusamdytas techninis prižiūrėtojas. „Darbai turi būti kontroliuojami. Techninės priežiūros paslaugą samdo užsakovas – rajono savivaldybė. Aktai pasirašomi tik tada, kai atliktus darbus įvertina techninis prižiūrėtojas, kartu ir rajono savivaldybė. Žinoma, jei darbas atliktas prastai, rangovas turi perdaryti kokybiškai“, – teigė A. Blažys.

Šis objektas Panevėžio gatvėje dar nėra baigtas, tad ir vertinti jo kokybę yra anksti.

Šaligatviai atnaujinami iš ES ir rajono savivaldybės lėšų.

miesto svente mažas

4
Rašyti komentarą

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
PestysisDarsAndrAdamas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Pestysis
Pestysis

Trinkelės jau sudėtos o matai darbų kokybę per anksti vertinti 😀 Gal galite Augustinai pakomentuoti vilties g. šaligatvių, apšvietimo stulpų darbų kokybę?

Dars
Dars

Trinkelės sumestos tiesiog paprastai“, – piktinosi gyventojas. 😀 o nesipiktino gyventojas, kad Maximoje kainos per didelės? Ar kad Rokiškio Ligoninės daktarai nedirba atsakingai savo darbo? Tai nors straipsnis būtų pavykęs :).

Andr
Andr

😀 Nebenusiriskite taip žemai,imkite pavyzdį iš kolegų kaip ir apie ką reikia rašyti, stiprybės Jums. (mums paskambino, pasakė :)))

Adamas
Adamas

Už 300e nenorėkit kad klotų normalei