J. Kačerausko nuotr.

Artėjant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui, idėją aikštei suteikti Sąjūdžio vardą pasiūlė sąjūdietis Pavlius Gaigalas. Praėjusį ketvirtadienį vykusiame rajono tarybos posėdyje iniciatyva palaikyta vieningai. Tarybos narys istorikas Valius Kazlauskas kreipėsi į posėdyje buvusius politikus, administracijos darbuotojus su siūlymu prisidėti prie kilnaus tikslo – pagal galimybes aukoti aikštėje vykusio istorinio įvykio atminimo lentai, kuri bus pritvirtinta ant Kultūros centro sienos. Jai pagaminti reikia 300 eurų.

Posėdžio dieną, sakė V. Kazlauskas, paaukota 200 eurų, trūkstamą dalį lėšų planuojama surinkti iš Rokiškio sąjūdiečių ar geros valios žmonių. „Rokiškis turi pilietinę bendruomenę. Už žmonių paaukotas lėšas esame nupirkę 20 vėliavų, kurias keičiame Baltijos kelio, kur rokiškėnai stovėjo už laisvę, vietoje. Už paaukotas lėšas statomi paminklai Lietuvos laisvės kovotojams. Labai džiugu, kad mūsų žmonės brangina, rūpinasi ir prisideda prie kilnių misijų“, – sakė V. Kazlauskas.

Prie Dirdų

6
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
manauPetkaULPAvaikai protingiausipisimenu Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
vaikai protingiausi
vaikai protingiausi

Neringa Čereškevičienė Rokiškyje filmuojant laidą „Laikykitės ten“ pasakojo, kad jos mokyklėje mažieji, matydami kertamus medžius, jautėsi labai blogai ir tai pavadino „čia kaip Sausio 13-oji“. Ar dar neaišku valdininkams ko nori jaunoji karta? Ji nori gyventi žalioje aplinkoje, o ne uostyti išmetamuosius degalus. O jūs išduodate leidimus kirsti Rokiškio medžius degalinėms, ir patys pagal ES projektus pasiėmę lėšas viską kertat plynai. Kaip nužmogėjusius, kitaip net negalėčiau įvardinti.

Petka
Petka

Komentaras aktualus,tačiau ne vtemų…

pisimenu
pisimenu

kai aktyviausi.komjaunuoliai ir propagandistai tribūnoje skelbę savo „atsivertimą“?

ULPA
ULPA

Taip pradžioje ir buvo.Gorbačiovo perestroika,kai jauni partijos ir komjaunimo etatiniai darbuotojai turėjo pakeisti nuo Brežnevo laikų užsisedėjusius,nukvakusius veikėjus.Pagal šią Gorbio politiką ir buvo suformuota salapčia“ iniciatyvinė „grupė tik iš jaunesnių partijos ir komjaunimo darbuotojų.Kuri ir turėjo vesti perestroikos keliu..Bet kaip žinote išsiplėtus ir išaugus bangai ,nebesuvaldžius padėties gorbačiovininkams.Viskas išvirto(pagrinde kauniečių isikišimu-pastangomis),į Neprioklausomybės siekį.Ir čia Jūsų minimi propagandistai nebesuvaldė,nebesusitvarkė su pirmine užduotimi,kurioje nepriklausomybės nebuvo ir kvapo. Bet kokiu atveju,tai buvo pradžia.

manau
manau

ši pradžia išugdė ne vieną „prisitaikėlį“.bei naudos sau ieškojimą .?

ULPA
ULPA

Teisingai,tie kuriems nusimatė gera ateitis sėkmingai įvykus planuotai perestroikai,nepasimetė ir pasisukus situacijai kitaip.Pamenat plakatus“NEPRIKLAUSOMYBĖ-JŪSŲ,O VALDŽIA MŪSŲ!“ .Ir jie rinkosi konforto zoną ,lengvesnį gyvenimą,turėti pareigas,pasirūpinti savais.Ir valdžios nepaleidžia lyg šiol.O kalba kaip reikia naujoje situacijoje,net į bažnyčią pradėjo nueiti,kad patiktų pilkai liaudžiai.Ir visai nesvarbu į kurią partiją isifiltravo ar socdemų (dauguma),ar į koncervatorių.