blank
15min.lt nuotr.

„Artimiausiu metu į pavojingiausią situaciją patekusioms savivaldybėms bus duotos griežtos rekomendacijos viruso valdymui. Labai prašau visų laikytis šių taisyklių. Trečiadienį visos savivaldybės bus suskirstytos į raudonąją, geltonąją ir žaliąją grupes. Kiekvienai grupei bus duotos labai išsamios ir aiškios rekomendacijos, kaip kovoti su viruso plitimu“, – feisbuke pranešė S. Skvernelis.

„Jeigu šios priemonės nepadės, būsime priversti įvesti lokalius karantinus atskirose savivaldybėse“, – teigia premjeras.

Jis pabrėžia, kad balsuoti Seimo rinkimuose yra saugu, o rinkimų komisijos yra pasiruošusios dirbti plintant pandemijai.

S. Skvernelis akcentuoja, kad kitą savaitę prasideda mokinių rudens atostogos, vaikai neis į mokyklas, tada bus pats laikas ir suaugusiems padaryti pauzę visuomeniniame gyvenime.

„Metas prisiminti pavasario šūkį „Likime namuose”. Atsisakyti nebūtinų renginių. Eiti tik ten, kur užtikrinamas saugumas ir reikalavimų laikymasis“, – teigia premjeras.

Jis taip pat pranešė apie sprendimą mokėti priedus penkių tiesiogiai su koronavirusu užsikrėtusiais pacientais dirbančių ligoninių medikams ir skirti papildomų išteklių sustiprinti Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą (NVSC).

„Medikai ir epidemiologai išlieka svarbiausi žmonės mūsų kovoje su COVID-19. Turime tausoti juos, sudaryti jiems geriausias sąlygas ir gerbti jų darbą. Todėl šiandien priėmėme sprendimą mokėti priedus penkių tiesiogiai su virusu dirbančių ligoninių medikams ir skirti papildomų išteklių sustiprinti NVSC ir motyvuoti jo darbuotojus“, – rašo premjeras.

S. Skvernelis akcentuoja, kad ypač grėsminga situacija yra keliose savivaldybėse. Raseinių rajone užsikrėtusiųjų skaičius viršija 850 skaičiuojant 100 tūkst. gyventojų. Kelmėje – 314, Šiaulių rajone – 200. Įtempta situacija ir Šiaulių mieste, Joniškyje, Švenčionyse, Plungėje, Radviliškyje.

LAUKSVA
blank
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments