blank
A. Stanio nuotr.

Sunku paskirstyti krūvį

„Nustatyta, kad ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokiniai turi ugdytis toje pačioje grupėje ar klasėje. Todėl problema tampa budinčių ir prailgintų grupių veiklos. Jungtinės veiklos galimos tik lauke. Kol oro sąlygos palankios, budinčių grupių veiklos būtent taip ir vyksta. Kaip jas teks organizuoti mažiems vaikams atšalus orams, klausimas lieka atviras“, – sakė mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ direktorė  Romualda Cegelskienė.

Neturi laiko bijoti

Kamajų Antano Strazdo gimnazijos direktorės pavaduotoja Audronė Gabienė sakė, jog visa gimnazijos bendruomenė įdarbinta, o pirmosios dienos nenuvylė – vaikai dėvi kaukes, protingai laikosi atstumų ir valgykloje susitvarkyta pagal reikalavimus. Rugsėjo pirmąją gimnazijoje buvo atsisakyta kalbų, renginys vyko lauke.

Pirmosios dienos išsklaidė laukimo nerimą

„Pirmosios dienos išsklaidė mokslo metų laukimo nerimą, nes per šį laikotarpį keitėsi ne tik mokykla, bet ir žmonės. Rugsėjo pirmąją vaikus atlydėję tėveliai geranoriškai priėmė naujoves. Pirmąsias dienas stebiu ūgtelėjusių mokinių susikaupimą, atsakingumą. Tikriausiai mums visiems buvimas atskirai susitikimą pavertė švente, nes pradėjome vertinti tai, kas įprasta, pasiilgti buvimo šalia žmonių, todėl ir nebekreipiame dėmesio į to, kas kadaise buvo savaime suprantama, kainą“, – sakė Obelių gimnazijos direktorė Neringa Ragelienė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Vaidulė
Vaidulė
2020 4 rugsėjo 18:19

Nebejuokaukit, į darželius neįleidžia vaikų tėvų,vaikai skirtingų grupių nekontaktuotų,o vienos šeimos vaikai lanko skirtingas grupes?!Kuo kaltos auklėtojos,kurios tampa ,,atpirkimo,, ožiais,nes gr.gali dirbti tik viena auklėtoja ir padėjėja?!Gaila visų,nes švietime didžiulė sumaištis,su kuria nesusitvarkoma

Mama
Mama
2020 4 rugsėjo 10:06

O prailgintose grupese visi kartu vaikai buna nuo pirmoku iki ketvirtoku,kodel toks cirkas daromas