blank

blank Ruošiamės tokiam variantui kaip pernai rugsėjį

Neringa RAGELIENĖ Obelių gimnazijos direktorė

Jokių tvarkų ir nurodymų dar neturime. Nors aiškumo visi laukiame. Kol kas ruošiamės tokiam variantui kaip pernai rugsėjį, kai kiekviena klasė mokosi atskirame kabinete, pas moksleivius vaikšto mokytojai. Jei bus pasikeitimų, prisitaikysim.

blank Laukiu galutinių sprendimų

Saulė KAZINAVIČIENĖ Senamiesčio progimnazijos direktorė

Visi mūsų mokytojai šimtu procentų pasiskiepiję, todėl problemos dėl skiepų savo įstaigoje neturime. Manau, kad su mokytojais bendrą sprendimą visuomet galima rasi derybomis. Kalbant apie testavimąsi nepasiskiepijusiems pedagogams apskritai, viskas pradės spręstis, kai už testus reikės mokėti patiems.

blank Tie greiti sprendimai…

Reda KAZLAUSKIENĖ R. Lymano muzikos mokyklos dainavimo mokytoja

Man viskas gerai, noriu į darbą, noriu, kad leistų dirbti ir nebūtų tų protrūkių. Bet situacija kelia nerimą – kaip čia bus, kiek tie skiepai ar antikūnai mus saugos. Ir tie greiti sprendimai – vieną dieną sako viena, o kitą staiga pasikeičia. Turi būti planas. Kažkur skaičiau grasinimus, jog neformaliojo ugdymo visai nereikia… Tada nieko nereikia. Kai kurie rajonai, žinau, pandemijos pradžioje šį ugdymą buvo nutraukę.

blank Kad tik leistų mokytis kontaktiniu būdu, visa kita įgyvendinsim

Arūnas SKARDŽIUS R. Lymano muzikos mokyklos direktorės pavaduotojas ugdymui

Kad tik leistų vaikams mokytis kontaktiniu būdu, visa kita įgyvendinsim. Kol kas leidžia. Tik kad nebūtų tai tik rugsėjį, o po to viską uždarytų. Ne nuo mūsų daug kas priklauso. Pagal pacientų ligoninėse skaičių imamasi ribojimų. Darželinukų tai neliečia, o vyresnius gali paliesti.

blank Dar gali būti ne vienas patikslinimas

Zenonas POŠIŪNAS Juozo Tūbelio progimnazijos direktorius

Visus savo mokinius mokysime kontaktiniu būdu, jei niekas nepamaišys. Kol kas jokių kitokių nurodymų neturime.

Tačiau rugsėjo pirmąją didelių švenčių nerengsime. Tik pirmokus sutiksim – savivaldybė parengė jiems dovanų, o aštuntokai tradiciškai palydės pradinukus į klases. Visas kitas klases į mokyklą kviesime atskirai ir apie viską – valandas, reikalavimus ir t. t. – tėvai ir moksleiviai bus informuoti per TAMO ar kitomis jiems patogiomis priemonėmis. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija tik antradienį Klaipėdoje rengė pasitarimus su visos Lietuvos švietimo vadovais, todėl dar gali būti ne vienas patikslinimas.

Išsamiau skaitykite “Gimtajame…”

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments