blank
Netoli Rokiškio dvaro statomas baldų gamybos cechas klientams duris praverti turėtų daugiau nei po metų. G. Stočkienės ir asmeninio archyvo nuotr.

Plečia verslą

Baldų gamyba daugiau nei septynerius metus užsiimantis E. Šmagoris plečia verslą. „Iki šiol dirbau mažesnėse patalpose, pasidarė per ankšta. Noriu plėsti verslą, persikelti į didesnes patalpas, kad būtų patogiau tiek man, tiek klientams. Gaminsime įvairius nestandartinius baldus, įdarbinsime daugiau darbuotojų, siūlysiu ir papildomą paslaugą – įsigyti baldinių plokščių. Šiuo metu plokščių kainos ir pardavimų terminai derinami su didžiaisiais prekybininkais“, – pasakojo E. Šmagoris.

Apsunkina pakilusios kainos

Patalpos bus didelės ir užims 350 kv. m – čia vyks ir baldų gamyba, ir sandėliavimas, klientai galės atvykti apžiūrėti baldų pavyzdžių ir išsirinkti jiems tinkamiausią. Tiesa, įmonės vadovas neslėpė, kad šiuo metu statybas kiek apsunkina pakilusios kainos.

Išsamiau skaitykite  šeštadienio „Gimtajame…“

Reklama: Reklamos gamyba – https://skaitmena.lt/

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ingrida
Ingrida
2022 25 lapkričio 20:27

Labai džiugu matyti žmones sėkmingus, besiplečiančius ir augančius, bei nestokojančius užsispyrimo, kantrybės kuriant. Valio, daugiaj tokių.

Rekomenduojami video: