blank
Pagal projektą taip turėtų atrodyti naujoji gaisrinė A. Strazdelio g. 3.

Naujoji gaisrinė, kurios statytojas – Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos, turėtų iškilti A. Strazdelio g. 3.

„Rinkomės iš keleto galimų variantų, kuriuos pasiūlė savivaldybė. Manau, ši vieta tinkama, nes atitinka gaisrinei keliamus reikalavimus“, – sako Rokiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovas Dalius Kunigėlis, kuris yra įtrauktas ir į naujos gaisrinės projektavimo darbus.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

saukstasakute
Subscribe
Informuoti apie
guest
5 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Aga
Aga
2023 26 sausio 10:29

Bajeristai!!
Teko girdėt iš pasvaliečių jog pasvalio gaisrine kazkiek paremontuoti nori nes netelpa naujos masinos bet… Pasirodo jog puse gaisrinės pastatyta nelegaliai,nėra jokiu dokumentu ir dar ant svetimos privačios žemės.Tad suka galvas dabar biurokratai kaip padaryt viska legalno..
Tai kolegos ir šneka kad vietoj to kad pastatytu nauja,tai kisa pinigus i sena kuriioje vejai svilpia pro visus plysius bet va pinigus simtais tukstanciu kisa i energetiskai bei ekonomiskai nenaudinga pastata.
Bet kaip sakoma reikia juk kazkam is ti gerai gyventi

Obelis
Obelis
2023 25 sausio 14:54

Jeigu pareigūnams algų nekelia, tai nors nauja gaisrinę pastatys.

Vcka
Vcka
2023 25 sausio 10:32

Labai gera dabartine vieta. Geriau kaimuos technika atnaujintu.

GaisTrinė
GaisTrinė
2023 25 sausio 7:38

Man tai išvis kosmosas… Kodėl svarbios institucijos lokacija kišama už miesto? Juk bet kokiu atveju svarbi kiekviena sekundė… Dabar gaisrinė miesto centre – visi objektai ir namai pasiekiami vienodu atstumu. Kaip pvz, iki kokių Steponių važiuot iš centro net visu kilometru arčiau, negu grūstis per šviesoforus ir sankryžas nuo turgaus. Kodėl netinkama dabartinė lokacija?

goša
goša
2023 25 sausio 10:24
Atsakinėti į  GaisTrinė

taip kaip policija ne miesto centre kaip turėtų bŭti bet už miesto laukuose degalai jiems matomai pigŭs.

Rekomenduojami video: