Kiekvienam vaikui – penki kvadratiniai metrai
Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) pranešime spaudai rašoma, kad nuo pirmadienio „neformaliojo vaikų švietimo veikla gali būti organizuojama ne didesnėmis kaip 10 vaikų grupėmis. Taip pat turi būti užtikrinama, kad kiekvienam vaikui patalpose būtų skiriamas ne mažesnis kaip 5 kv. m plotas. Tiek lauke, tiek patalpose turi būti laikomasi grupių izoliacijos principo: skirtingų grupių vaikai nesimaišytų, dalyvautų tik tos pačios grupės veiklose. Vienos vaikų grupės veiklas patariama organizuoti toje pačioje vienoje patalpoje, o dar geriau, jeigu tai įmanoma, – lauke.
Darbuotojai turi laikytis ne mažesnio kaip metro atstumo vienas nuo kito ir vaikų. Jei tai neįmanoma, išvengti fizinio kontakto arba jį riboti (trumpiau nei 15 min). Darbuotojams uždarose patalpose rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.
Kai vyksta neformaliojo švietimo veiklos, patariama nekontaktuoti su pašaliniais, veiklose nedalyvaujančiais žmonėmis. Jei to padaryti neįmanoma, reikėtų riboti kontakto laiką ir išlaikyti saugų atstumą“, – teigia ministras.
(Daugiau – antradienio „Gimtajame…“)
Pasaugokim save ir vaikus. Kas norėjo puikiausiai darbavosi namuose.
Jau geriau galejo leist i mokyklas o ne per ta zooma kuris neveikia
Super
Super yra del to kad tau tamsta su galvele yra negerai
geras ir protingas sprendimas.
Nematau cia jokio gero sprendimo laikyt tuos vaikezus namie per daug prisisedejo jie jau tuose namuose nieko neveikdami
Protingas sprendimas,pritariam.
Šitas sprendimas š vieta yra nera del ko pritart kai vaikai laikomi namie ir nieko neveikia