S and its generic cipro names molecular weight is 608..

Svarbu turėti žėrintį aksesuarą 

Įstaigos kultūrinės veiklos vadybininkė Miglė Katinauskienė sakė, jog tai pirmas kartas, kai Rokiškio kultūros centras išbando primirštą, tačiau žmonių mėgstamą renginį – Naujametinį žiburėlį. „Gruodžio 31 dieną rokiškėnus kviečiame kartu palydėti senuosius metus bei pasitikti naujus“, – sakė M. Katinauskienė.

Ji teigė, jog tokia idėja  kilo siekiant pasiūlyti rokiškėnams  kuo įvairesnės veiklos Naujųjų sutiktuvėms. „Krašto muziejus turi gražią tradiciją gruodžio 31-osios vakarą organizuoti klasikinį, šiltą ir jaukų koncertą. Tačiau daugumai žmonių Naujųjų sutiktuvės vis tiek asocijuojasi su draugų kompanija, vaišėmis nuklotais stalais, trankia muzika ar linksma diskoteka. Bet visi žinom, kokių bėdų iškyla, kai pradedi planuoti ir organizuoti šventę namuose: kas atsakingas už maistą, kas – už gėrimus, ką veiksime, ar užteks indų, kiek daug tvarkytis po šventės ir t. t. Todėl mes siūlome išskirtinį vakarą, kuriuo rūpintis visai nereikės – mes pasirūpinsime maistu ir linksmybėmis. Jūs tiesiog ateisite ir linksmai praleisite laiką. Tądien iškils vienintelis klausimas – kaip pasipuošti. Vienintelis reikalavimas – žėrintis aksesuaras, kad jo atspindžiai neštų sėkmę ateinančiais metais“, – sakė M. Katinauskienė.

Žada, kad nebus nuobodu

Šventės programą kultūrininkai sudėliojo taip, kad atėjusieji tikrai neturės laiko nuobodžiauti. Nuo 21 val. iki 2 val. susirinkusiųjų lauks žaidimai ir įvairios atrakcijos, Kultūros centro šokėjų bei muzikantų pasirodymai, ugnies žonglierių programa, atlikėjo Virgilijaus Valuntonio ir grupės „Vanilinis dangus“ koncertas. „Drąsiausieji šventės dalyviai, jei panorės, patys galės tą vakarą tapti scenos žvaigždėmis… Mes parūpinsime sceninius kostiumus, padėsime paruošti programą ir suteiksime galimybę sublizgėti scenoje“, – sakė vadybininkė.

Naujuosius sutikti Kultūros centre siūloma ir tiems, kurie turi mažų vaikų, – tėvams neteks ieškoti, kas Naujųjų naktį prižiūrės jų atžalas. „Visą vakarą su mažaisiais užsiims animatorė. Ji pasiūlys įvairiausių veiklų, kino filmą“, – sakė M. Katinauskienė. Vaikai turėtų įsikurti didžiojoje salėje, kad būtų atskirai nuo tėvelių, tačiau netoli, jei, reikalui esant, įsinorėtų nubėgti pas juos.

Apie kainas 

„Tai vakaras, į kurį gali ateiti visi, įsigiję bilietus. Vakaras vienam asmeniui kainuos 45 eurus. Dviem asmenims – 80 eurų. Jei šeima ateis su vaikučiu, bilietas jam kainuos 20 eurų. Atsižvelgiant į tai, ką mes tą vakarą siūlome – vaišes ir nuotaikingą programą – kaina nėra didelė. Norintiesiems Naujuosius sutikti pas mus, reikia rezervuoti staliuką tel. (8–646) 04519. Vietų skaičius yra ribotas“, – sakė vadybininkė. Ją džiugina tai, kad  rokiškėnai jau  rodo didžiulį susidomėjimą. „Vos paskelbėme žinią, interesantai suskubo skambinti ir rezervuoti vietas. Iki Naujųjų likus beveik pusantro mėnesio, jau registravosi 25 asmenys. Tai leidžia manyti, kad, nepaisant šventiniu laikotarpiu mieste siūlomų renginių gausos, rokiškėnams Naujametinis žiburėlis yra patrauklus ir įdomus“, – sakė pašnekovė.

 

bangenis

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie