blank
Mindaugas Bilius, Ramūnas Godeliauskas ir Vitalijus Jocys. PARATEAM nuotr.

„Savivaldybių asociacija ir Lietuvos paralimpinis komitetas yra pasirašę memorandumą didinti sporto objektų prieinamumą neįgaliesiems. Todėl pasikviečiau komiteto prezidentą į Rokiškį.  Tiek mūsų Kūno kultūros ir sporto centras, tiek baseinas pritaikyti neįgaliesiems. Priimdami „Parateam Lietuva“ simbolį, prisiimame ir įsipareigojimą sudaryti galimybes neįgaliesiems ne tik patekti į patalpas, bet ir sudaryti treniruotis. Pavasarį „Parateam“ komanda atvyks į Rokiškį, bandysime mokyti trenerius teisingai dirbti  su rajono neįgaliaisiais“, – sakė R. Godeliauskas.

Subscribe
Informuoti apie
guest
5 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ietis
Ietis
2021 12 vasario 9:07

Sporto mokykla draugiska neigaliesiems? Kaip jiems i balkina pakilti?

Pranux
Pranux
2021 11 vasario 10:42

O kartais prezidentas ne parolimpinis??? Ar nėra skirtumo paralimpinis ir parolimpinis? Atrodo kad vys alimpiada, bet ne olimpiada 🙂

Andrius Stanys
Administratorius
blankblank
2021 11 vasario 10:53
Atsakinėti į  Pranux

Kalbininkai siūlo naudoti A vietoje O. http://paralympics.lt/

Pranux
Pranux
2021 11 vasario 18:21
Atsakinėti į  Andrius Stanys

Na… Tai puiku. Tokijuje vyks ALIMPIADA 😀

Jurgita
Jurgita
2021 12 vasario 8:37
Atsakinėti į  Pranux

 Valstybinės lietuvių kalbos komisijos Terminologijos pakomisė 2018 m. gegužės 30 d. posėdyje neprieštaravo, kad pavadinimo Lietuvos parolimpinis komitetas žodis parolimpinis būtų keičiamas į paralimpinis pagal kitų kalbų analogiją. Kalbinių priežasčių keisti pavadinimą nebuvo, tačiau keitimo pageidavo pats komitetas.
  Žodis paralimpinis paimtas kaip gatavas savarankiškas skolinys. Susiję terminai nebuvo svarstomi, bet akivaizdu, kad šis Lietuvos paralimpinio komiteto sprendimas paveiks visą susijusių terminų mikrosistemą (paralimpiada, paralimpinės žaidynės, paralimpietis ir pan.).

Rekomenduojami video: