Rokiškio rajono gydymo įstaigų vadovai – Danguolė Kondratenkienė ir Raimundas Martinėlis. Ligoninės archyvo nuotr.

Priims kupiškėnus

Bendradarbiavimo sutartis leis efektyviai teikti kompiuterinės tomografijos, radiologijos ir intensyviosios terapijos paslaugas Kupiškio ligoninės stacionare gulintiems pacientams.

„Mūsų aukštos kokybės medicininė įranga ir kvalifikuotas personalas užtikrins tikslumą, greitą diagnozę ir pacientų gerovę.

Kupiškio ligoninės stacionare besigydantys pacientai, kuriems prireiks šių paslaugų, bus atvežami į Rokiškio ligoninę, kur ir atliksime reikiamus tyrimus greitai. Taip pat teikiant dienos chirurgijos paslaugas, atsitikus kažkokioms komplikacijoms, yra reglamentuotas tam tikras laikas, per kurį pacientas turi pakliūti į reanimacijos skyrių ir gauti intensyvios terapijos paslaugas. Jeigu Kupiškio ligoninei to prireiks – ir šias paslaugas mes suteiksime.

Esame įsitikinę, kad šis bendradarbiavimas stiprins abiejų ligoninių veiklą ir suteiks pacientams dar daugiau kokybiškų medicininių paslaugų“, – kalbėjo Rokiškio rajono ligoninės direktorius Raimundas Martinėlis.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
petras
petras
2023 8 birželio 22:48

Nesugeba suteikti paslaugų rokiškėnams ,pradėkit aptarnauti visą apskritį-greičiau prakeis ir išvaikys,gal sulauksim normalesnių vadovų.kURIE NESIREKLAMUOS TUŠČIAI ,O DIRBS IR BUS JUNTAMI ŽMONĖMS REZULTATAI.

Digital
Digital
2023 4 birželio 17:03

Čia pokštas???? Balandžio 1-oji jau buvo!….

Inga
Inga
2023 3 birželio 13:36

Gaila rokiškėnų buvo. Dabar bus gaila ir kupiškėnų.

Rekomenduojami video: