Akimirkos iš sūrių nokinimo kamerų pastato atidarymo šventės. R. Keliuotytės nuotr.

Atidarymo juostelę perkirpę bendrovės valdybos pirmininkas Antanas Trumpa ir direktorius Dalius Trumpa pakvietė į įspūdingas erdves, kuriose galės nokti 6 000 t sūrio, o kai kurių sūrio rūšių bus galima sutalpinti ir 8 000 t.

Pastatas išties pribloškia savo erdvėmis. Bendrovės vadovo teigimu, 6 000 kv. m plote galėtų tilpti 14 krepšinio aikštelių arba 23 Rokiškio baseinai. Pastato statybai sunaudota 850 t metalo ir 1 900 kub. m betono liejinio. Pastato tūris – 50 000 kub. m. Šiuolaikiškų sūrio nokinimo kamerų statyba, kuri iš dalies buvo finansuojama pagal Kaimo plėtros programą, kainavo 3,5 mln. eurų.

Paklaustas, kiek reikia pieno tokiam sūrių kiekiui pagaminti, kiek telpa naujosiose erdvėse, D. Trumpa sakė, kad pienu užpildžius visą erdvių tūrį, jo kiekį reikėtų padauginti iš dviejų.

Bendrovės direktorius, pasidžiaugęs, kad naujosios kameros gerokai padidins sūrio nokinimo pajėgumus ir kurs pridėtinę vertę įmonei, simbolinį pastato raktą įteikė eksporto padalinio vadovui Andriui Griniukui.

„Rokiškio sūrio“ vadovai, padėkoję visiems stačiusiems šias naujas erdves ir palinkėję sėkmės čia dirbsiantiems, pakvietė visus apžiūrėti patalpas ir pirmųjų sūrių atgabenimo proceso.

 

azija

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
mx1Architektas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
mx1
mx1

kas leido į maisto produktų sandėlį įvaryti motociklą?

Architektas
Architektas

Bet pastatas valstybinei statybų priėmimo komisijai tai nepriduotas.