blank

Rokiškis nėra pasiruošęs

 „Alchemikų“ bendruomenės narys Dovydas Trumpa sakė, kad renginio organizatoriai pasirūpino visomis apsaugos priemonėmis: dezinfekciniu skysčiu, prievole dėvėti kaukes, dalyvių registracija, atvira erdve ir apsauga, turėjusią užtikrinti nepriekaištingą tvarką.

„Įvykis, apie kurį būtų šnekėję ne tik Aldona iš Kauno gatvės ar Egidijus iš Kamajų. Mes kalbam apie naują, dar nepatirtą ir sparčiai plintančią kultūrinę ir muzikinę emociją, kuri Vakarų šalyse eksponentiškai skinasi kelią į didžiąsias scenas ir sėkmingai pretenduoja į kultūrinių bei meninių fondų skirstomas pinigines lėšas. Valstybiniu mastu. Kalbu apie kultūrines naujoves, moderniojo meno muzikinę atšaką, naują, futuristinį renginio konceptą ir apskritai apie ateitį, kuriai, akivaizdu, Rokiškis dar nėra pasiruošęs“, – apgailestavo pašnekovas.

Pagrindinė problema – dialogo nebuvimas

Ir tai dar ne viskas. Jaunimo bendruomenė pasipiktinusi Ekstremaliųjų situacijų komisijos sprendimu. D. Trumpa tęsė: „Mes, kaip organizatoriai, net nebuvom kviesti dialogo dėl viruso prevencijos renginio metu. Buvo priimtas vienašališkas, kvepiantis išankstinėmis nuostatomis sprendimas – drausti. Kam reikalinga prevencija, kai galima tiesiog uždrausti? Vieniems valdantiesiems „VOX Silentii“ – tai jaunimo šokiai, kitiems – eilinė diskoteka. Na, o šeštadienį sėkmingai vyksiantis POPASORTI su Karina Krysko ir Jaronimu Miliumi – ne tik grandiozinis šou, bet ir renginys, kuriam viruso grėsmė ir jokie draudimai negalioja.“

Anot D. Trumpos, vis dėlto pagrindinė problema – dialogo nebuvimas. Priimtas vienašališkas sprendimas – drausti net nepasitarus su organizatoriais ar jiems pasiūlius alternatyvų.

Rajono valdžios akibrokštas jaunimo, tikėtina, nesužlugdys. „Alchemikai“ rankų nenuleidžia. „Rokiškyje gera, o ir pamažu augantis vietinio jaunimo susidomėjimas elektroninės muzikos kultūra nuteikia pozityviai. Ne pasaulio pabaiga, į „aikštelę“ dar išbėgsim, ne kartą“, – įsitikinęs D. Trumpa.

„Kalta“ policija

Ekstremaliųjų situacijų komisijos pirmininko Andriaus Burnicko teigimu, renginys atšauktas Rokiškio rajono policijos prašymu ir komisijos pritarimu. Anot jo, policija negalėtų užtikrinti tinkamo renginio dalyvių saugumo pagal visus reikalavimus tamsiuoju paros metu. Juolab kad tai – šokiai, kuriuose artimas kontaktas neišvengiamas. Pasak komisijos vadovo, saugos tarnyba nėra alternatyva policijai, ši skirta užtikrinti tvarką, apsaugoti nuo konfliktinių situacijų, o ne tikrinti asmenis, kai jie paiso saugumo renginio metu.

Subscribe
Informuoti apie
guest
6 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
....
....
2020 19 rugsėjo 0:36

Reikejo kazka nurasyt , tai ir nurase. Is viso kito turbut kazkam nubyra . Gerai, kad ralio metu, per apdovanojimus artimo kontakto nebuvo 😁😁😁😁. Nerealus tie is savivaldybes kai visad 👌

Ietis
Ietis
2020 17 rugsėjo 12:33

Šios pop grupės yra mėgstamiausios Burnicko ir Gudeliausko, todėl jų nebuvo atsisakyta. Pagal komisijos narius, koronavirusas iki 22 yra neaktyvus ir jis atkunta tik 22 valandą. Jaunime, prieš balsuodamas, pagalvok už ką balsuoji. Senienoms jaunimo renginiai neįdomūs.

Ričardas
Ričardas
2020 17 rugsėjo 15:40
Atsakinėti į  Ietis

Tiesa, bet prie ko čia Burnickas, žmogui 33 metai, jis roko klauso ir su Dovydu gerai sutaria 😀

Ietis
Ietis
2020 17 rugsėjo 16:28
Atsakinėti į  Ričardas

Ekstremaliųjų situacijų komisijos pirmininko Andriaus Burnicko teigimu, renginys atšauktas Rokiškio rajono policijos prašymu ir komisijos pritarimu.

Klausimas
Klausimas
2020 17 rugsėjo 12:29

O kai šoks žmones per popsa tamsiu paros metu, policija pasiruošus?? Kur logika???

Evaldelis
Evaldelis
2020 17 rugsėjo 12:39
Atsakinėti į  Klausimas

O kam ta logiką? Jei policija nenori dirbti, tai sugalvos begalę priežasčių nedirbti. Jaunimas Rokiškiui nereikalingas, nes susigalvoja visokių diskotekų nakties metu.

Rekomenduojami video: