blank
Annigjė Kruytbosh (kairėje) demonstravo žaidimus, kurie buvo sukurti pačios organizacijos ir įtraukiantys visus miestus narius. J. Daščioraitės nuotr.

Dar yra kur temptis

Nors oficialus naujo nario priėmimas planuojamas tik gegužę, tačiau šis vizitas, į kurį buvo pakviesti nevyriausybinių organizacijų, švietimo ir neformalaus ugdymo įstaigų atstovai, – puiki pradžia susipažinti su „Douzelage“ veikimo principais, tikslais, galimybėmis bei nauda iš pirmų lūpų.

Pasak vienos iš renginio organizatorių Kultūros centro direktorės Irenos Matelienės, narystė šioje organizacijoje – unikali galimybė mūsų miestui plačiai atverti langus ir įsilieti į tarptautinę bendruomenę, kartu ne tik ieškant partnerių užsienio šalyse, mezgant naujus kontaktus, bet ir nešant savotišką atsakomybę prieš kitus miestus narius. „Dabar tik nuo mūsų priklausys, kiek idėjų turime, kiek padarėme, kad jos būtų įgyvendintos, kiek esame motyvuoti. Deja, dalyvių skaičius renginyje parodė, kad mums dar yra kur temptis“, –kalbėjo vadovė.

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
To Jonelis
To Jonelis
2018 8 balandžio 11:09

Gerbiamas Joneli, tai ne nuogirdos…taip Prienai buvo, bet jie išbraukti,nes nevykdė pakankamai veiklos…o organizacijoje gali būti tik vienas miestas iš vienos šalies. Rokiškiui suteikta unikali galimybė.

Jonelis
Jonelis
2018 7 balandžio 6:17

Na, bent jau nors prieš rašant straipsnį, jaunajai žurnalistei reikėtų pasidomėti šiuo projektu, o ne rašyti “iš nuogirdų”… Na ar tikrai Rokiškis būtų vienintelis Lietuvos miestas įstojęs į šią organizaciją??? Prienų miestas yra narys nuo 2007 m. Ar taip sunku pasidomėt?

Rekomenduojami video: