Annigjė Kruytbosh (kairėje) demonstravo žaidimus, kurie buvo sukurti pačios organizacijos ir įtraukiantys visus miestus narius. J. Daščioraitės nuotr.

Dar yra kur temptis

Nors oficialus naujo nario priėmimas planuojamas tik gegužę, tačiau šis vizitas, į kurį buvo pakviesti nevyriausybinių organizacijų, švietimo ir neformalaus ugdymo įstaigų atstovai, – puiki pradžia susipažinti su „Douzelage“ veikimo principais, tikslais, galimybėmis bei nauda iš pirmų lūpų.

Pasak vienos iš renginio organizatorių Kultūros centro direktorės Irenos Matelienės, narystė šioje organizacijoje – unikali galimybė mūsų miestui plačiai atverti langus ir įsilieti į tarptautinę bendruomenę, kartu ne tik ieškant partnerių užsienio šalyse, mezgant naujus kontaktus, bet ir nešant savotišką atsakomybę prieš kitus miestus narius. „Dabar tik nuo mūsų priklausys, kiek idėjų turime, kiek padarėme, kad jos būtų įgyvendintos, kiek esame motyvuoti. Deja, dalyvių skaičius renginyje parodė, kad mums dar yra kur temptis“, –kalbėjo vadovė.

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

Prie Dirdų

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
To JonelisJonelis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
To Jonelis
To Jonelis

Gerbiamas Joneli, tai ne nuogirdos…taip Prienai buvo, bet jie išbraukti,nes nevykdė pakankamai veiklos…o organizacijoje gali būti tik vienas miestas iš vienos šalies. Rokiškiui suteikta unikali galimybė.

Jonelis
Jonelis

Na, bent jau nors prieš rašant straipsnį, jaunajai žurnalistei reikėtų pasidomėti šiuo projektu, o ne rašyti „iš nuogirdų“… Na ar tikrai Rokiškis būtų vienintelis Lietuvos miestas įstojęs į šią organizaciją??? Prienų miestas yra narys nuo 2007 m. Ar taip sunku pasidomėt?