blank

Nėra oficialaus pranešimo

Lopšelio-darželio „Varpelis“ direktorė Sigita Baranovskienė patvirtino, kad tikrai yra sergančių vaikų, nedarbingumą turi ir keli darželio darbuotojai. „Toks pats virusas ir kitur, mes nesame išskirtiniai. Pirmadienį išlydėjome į namus dešimt sunegalavusių vaikų, antradienį – dvidešimt“, – sakė direktorė. Ji patikslino, kad tai tęsiasi nuo praėjusios savaitės, daugiausia skundžiamasi vėmimu.

Išsamiau skaitykite  šeštadienio „Gimtajame…“

naujieji
Subscribe
Informuoti apie
guest
7 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Tadas
Tadas
2022 26 lapkričio 11:07

Apsikakojo vaikai-kalta direktore… idiotizmas kazkoks.
Visuose lietuvos darzeliuose dabar virusas plinta.
O Varpelis geriausia istaiga sitam miestelyje.
Pievas raso visiskas.

Audrius
Audrius
2022 25 lapkričio 21:10

Molėtuose irgi tas pats.

Kalėdų senis
Kalėdų senis
2022 25 lapkričio 12:01

Juokinga skaityti komentaruose direktorės
ar įstaigos menamo šmeižto… Visuose darželiuose virusas. Bet jį nešioja pačios auklėtojos,kurios nesakė nieko tėvams, nes bijo pasakyti tai, ko ponios neleidžia. Ten vadovės senai sėdi tik reputaciją savo gelbėdamos. Reikėtų apsilankyti visoms tarnyboms, sužinoti kas vyksta darželyje su auklėtojomis, kaip jos bijo, kaip jos laukia pensijos, kaip vertinami ir už ką vertinami darbuotojai… Jei turėčiau vaikų, tai būtų paskutinė vieta į kurią vesčiau vaikus. Svarbu darželio vardas, o ne vaikai.

Fėnia
Fėnia
2022 25 lapkričio 17:58
Reply to  Kalėdų senis

Svarbiausia vaiko gerovė, visada atsižvelgiama į tai. Virusus nešioja ne vien auklėtojos, o visi žmonės, virusas plinta susibūrimo vietose apskritai, baikite skleisti nebūtus pletkus, kas jums žmonės daros, iki ko pasaulis nusiritęs, kad toks pyktis. O tėvams niekas nieko nebijo sakyti ir neslepia, tai netiesa. O aš kaip tik tik į Varpelį vesčiau, vaikams ten gerai. Puikios auklėtojos, puikios vadovės. Jums, kad tik parašyt bele ką. Nežinodami nieko, o pletkus girdėdami. Ir naiviai tikėdami.

Rima
Rima
2022 24 lapkričio 19:30

Kad visose įstaigose jau tas pats, vemia ir viduriuoja visi, kaltinti direktorę gali visi, bet ne ji kalta

Aš
2022 24 lapkričio 12:27

Vien melas. Darželyje 28 vaikai like tik, bėdų tam darželyje apstu. Direktotė nieko nesprendžia,tik purtosi atsakomybės.

Alysa
Alysa
2022 24 lapkričio 18:59
Reply to 

Tikrai nepurtosi atsakomybės, o sprendžia problemą. Virusas plinta ne vien Varpely ir kitur, net kituose miestuose. Tad nešmeiškime.

Rekomenduojami video: