blank
R. Kilkaus nuotr.

Susisiekus su miesto seniūnu Arūnu Krasausku, šis patvirtino, kad kelių būklė mieste tikrai žinoma.

„Minėtasis aplinkkelis jau pradėtas tvarkyti ketvirtadienį, o Jaunytės g. kelias bus tvarkomas jau kitos savaitės pradžioje. Apskritai, nuo pirmadienio visame mieste vėl bus tvarkomos gatvės. Pasistengsime jas  sutvarkyti kuo greičiau“, – tikina A. Krasauskas.

Dėl Pandėlio g. šaligatvio būklės kreipėmės į rajono savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vyriausiąjį specialistą Augustiną Blažį.

„Ši kelio atkarpa priklauso Lietuvos kelių direkcijai, ne rajono savivaldybei, bet, mano žiniomis, artimiausiu metu jos tvarkyti nežadama. Kas priklauso rajono savivaldybei – po truputį viską tvarkome ir toliau, artimiausiu metu bus užbaigta atkarpa Perkūno gatvėje“, – teigia A. Blažys.

 

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
8 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Obeliai
2022 19 birželio 19:33

Tokie darbai Rokiškyje pagal tradiciją atliekami prieš savaitgalį.

Vairas
Vairas
2022 18 birželio 22:45

O sankryžos į Juodupę – nesiims kada nors palygint? Visa amžinybė…

Nifnufas
Nifnufas
2022 19 birželio 16:02
Reply to  Vairas

Važiuos antradienį į Ilzenbergo dvarą faktinis valstybės vadovas prof. V. Landzbergis. Tai pamatys ir Juodupės sankryžą ir Juodupės kelią. Oi bus gėda rajono vadovams. Net galim padaryti piketą prie buvusio aerodromo, kad jam būtų dar aiškiau.

Obelis
Obelis
2022 18 birželio 21:00

Man tai nerealu! Aplinkelyje, kur važiuoja daug krovininių mašinų, išpjovė asfaltą aplink šulinius, aptvėrė ir paliko gal savaitei ar daugiau. Tokias vietas turėjo iškarto užasfaltuoti, arba bent jau ant rytojaus. Didieji strategai darbstuoliai.

absurdas
absurdas
2022 18 birželio 17:53

Tai išeina,kad Pandėlio gatvės šaligatvis ne Rokiškio mieste ir ne miesto galvos sopė, o važiuoja tai miesto gyventojai į miškų urėdiją ir sodus. O koks specialistas tuos šaligatvius pakojo, kad jais ne tik dviračiu, bet ir pėsčiomis eidamas gali likti be galvos. Aišku, galimai, tai tarybinių laikų kūrybos palikimas, bet juk per 30 metų galėjome pamatyti, kad šis šaligatvis nenaudotinas

Obelis
Obelis
2022 18 birželio 20:54
Reply to  absurdas

Per 30 metu buvo galima išspręsti ir viena iš opiausių rajono miestelių problemų – tai vandentiekio ir kanalizacijos sistemų įrengimas. Bet taipogi neišspręsta , nes valdžiažmogiai nieko nedarė.

Valius
Valius
2022 18 birželio 9:44

Kokios čia duobės. Kelyje iš Juodupės, ten tai duobės. Bjauriai

plius
plius
2022 17 birželio 16:06

kuo tolin tuo durnin,visi nuo saves stumia, ne man priklauso tai gal puskinui