blank

Pažymą pristatė, tik neva per vėlai

Vaidas pasakojo ilgą laiką gaudavęs socialinę pašalpą. Pastaruoju metu pašalpa jam nebuvo paskirta. Vyras sakė, kad negalėjo atlikti nemokamų visuomenei naudingų darbų, kadangi nevaldo dešinės rankos, kuri yra ištinusi. Visuomet anksčiau jis pristatydavęs gydytojo pažymą, liudijančią apie sveikatos sutrikimus. Šįkart Vaidas esą pažymą taip pat pristatė, bet neva per vėlai. Dėl to jis esą neišdirbo 20 val. visuomenei naudingų darbų, būtinų pašalpai skirti. Taip pat jis minėjo turintis bėdų dėl nugaros.

Prašymo nesvarstė

Kaip paaiškino rajono savivaldybės Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vyr. specialistė Vita Kilienė, Vaidui socialinė pašalpa buvo išmokėta iki 2024 m. sausio 1 d. Dėl pašalpos pratęsimo prašymas nebuvo priimtas, nes Rokiškio miesto seniūnijos gyventojas neatliko visuomenei naudingų darbų už 2023 m. spalio, lapkričio ir gruodžio mėnesius. Per šiuos tris mėnesius jis turėjo atidirbti 90 val. visuomenei naudingų darbų, bet to nepadarė ir nepristatė jokio medicininio dokumento, kuris pateisintų „tinginiavimą“.

Išsamiau skaitykite  „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
5 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Obelis
Obelis
2024 11 vasario 9:40

Jeigu yra taip, kad reikia atidirbti valandas, jų neatidirbo ir nepateisino tai kaip sakoma durna ir bažnyčioje muša.

Nifnufas
Nifnufas
2024 10 vasario 22:21

Atjautą palikome anoj sistemoj. Jos nebeliko, kai tapome nepriklausomi. Žmogus – žmogui dabar yra vilkas, o ne bičiulis, brolis, draugas.

Juokas
2024 10 vasario 13:09

Kur atjauta žmogui?? Biurokratai!

Vitalijus
Vitalijus
2024 9 vasario 19:56

Anykščiuos ir Anykščiu rajone nieks neatidirbinėja tu 20valandu ir vysi sveiki socialines pašalpas gauna .

Juokas
2024 9 vasario 12:09

Kur dingo atjauta? Vien šaltas biurokratizmas!

Rekomenduojami video: