blank

„Kelias nuo Rokiškio ir buvusios Steponių girininkijos nuvalytas idealiai, o toliau, link Žiobiškio, Čedasų – ne. Valytuvai toje vietoje apsisuka ir grįžta. Gal koks ponaitis, dirbantis „keliuose“, gyvena soduose?“ –klausia skaitytojas.

AB „Kelių priežiūra“ Rytų regiono Rokiškio kelių tarnybos vadovas Laimis Magyla pakomentavo trumpai. „Skiriasi šių kelių priežiūros lygiai. Kelias iki Steponių yra 3 priežiūros lygio, o toliau – jau 4 lygis. Dėl prastai prižiūrimų kelių ruožų visada galite skambinti trumpuoju numeriu 1871 ir apie situaciją pranešti kelininkams“,  – ragino L. Magyla.

Daugiau apie kelių priežiūros lygius ir Rokiškio rajono kelius galite rasti ČIA.

Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Panemunelietė
Panemunelietė
2023 3 gruodžio 12:16

Kaip ir Panemunėlyje keliai ir net kiemai yra valomi tik ponam ir dirbančioms seniūnijoje o eiliniai Panemunėliečiai yra užmiršti

Paskutinį kartą redagavo 2 Mėnesiai Prieš Panemunelietė
Irena
Irena
2023 1 gruodžio 18:27

Nuvalykite kelią nors iki baseino nuvažiuoti. Nes išsukus iš pagrindinės gatvės, mašiną mėto, o šalia stovi kitos mašinos, prasilenkti neįmanoma. Ačiū.

Plevėsa
Plevėsa
2023 1 gruodžio 17:37

O kaip su tuo ponu, kuris gyvena Algirdo – Riomerio gatvių kampe, panaikino šaligatvį, užsodino rožėmis. Kitais mokslo metais pradinukai turės eiti į mokyklą keliu.

Juokas
2023 3 gruodžio 14:13
Atsakinėti į  Plevėsa

Gyvulių ūkis, prie visų lygių, yra dar lygesnių.

Rekomenduojami video: