Erikas Druskinas ir Zita Ringelevičienė. Redakcijos archyvo ir www.utena.lt nuotr.

Komentarai iš Rokiškio – tik neigiami

„Utenos diena“ penktadienį paskelbė, „kad pasibaigus konkursui Utenos kultūros centro direktoriaus postui užimti (jame dalyvavo penki kandidatai) penktadienio popietę komisija, pirmininkaujant Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai Zitai Ringelevičienei, paskelbė laimėtoją. Naujuoju Utenos kultūros centro direktoriumi tapo 39-erių uteniškis renginių režisierius E. Druskinas, buvęs Rokiškio kultūros centro vadovas“.

Paskelbus šią informaciją  „Gimtojo…“ feisbuke, sulaukta gausybės komentarų. „Amen“, „Užuojauta“, „Stiprybės“, „Ne tik Rokiškis, bet ir kiti tegu kenčia…“ – tokie ir panašūs tekstai pasipylė kaip iš gausybės rago. Nė vieno teigiamo.

Dalyvavo ir viena rokiškietė

Priminsime, kad E. Druskinas po skandalų, įsikišus visuomeninėms organizacijoms ir jo vykdomai kultūros politikai paskelbus karą, pernai buvo atleistas iš Rokiškio kultūros centro direktoriaus pareigų.

Konkurse Utenoje, „Gimtojo..“ žiniomis, dalyvavo ir viena rokiškietė – buvusi E. Druskino pavaldinė – dirbusi Rokiškio kultūros centre, du vietiniai kandidatai iš Utenos, vienas iš Birštono.

Konkursą rengė labai objektyviai

Z. Ringelevičienė „Gimtajam…“ sakė, jog E. Druskinas pasirodė geriausiai iš visų kandidatų ir į jį Utenos vadovai deda „didžiules viltis“. „Jis pasirodė puikiai, pristatė labai gerą programą, labai gerai atsakė į klausimus, puikiai žino „Utenos kultūros lauką“, orientuojasi į naujumą, šiuolaikiškumą, yra savo srities fanatikas. Mums tinka ir jo požiūris į kartų kaitą, ir į tai, kad reikia kvalifikaciją kelti… “ – sakė administracijos direktoriaus pavaduotoja. Ji pridūrė, kad konkursą rengė labai objektyviai, domėjosi ir E. Druskino darbu Rokiškyje bei kituose miestuose. Į klausimą ar turėjo įtakos laimėjimui tai, kad Utenos meras, kaip ir E. Druskinas – socialdemokratas – Z. Ringelevičienė sakė, „jog  į partiškumą niekas nebežiūri“.

 

azija

3
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
RimasledasHenka Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Rimas
Rimas

Jiems tinka jo požiūris į kartų kaitą ir į tai,kad reikia kvalifikaciją kelti. Priminkit, keliolika darbuotojų ir kiek kolektyvų nuo šito požiūrio buvo išvaikyta Rokiškyje? Tik ko mes pergyvenam dėl kito rajono.

ledas
ledas

Rokiškis užšalęs savo pamazgose. Utena džiaugiasi novatorišku vadovu.

Henka

Koks dar teismas, kai visi keliai Juodupeje veda i viena taska… Visi tai zino , bet tyli…