Juokas pro ašaras: gatvės asfaltavimo projektą laiminę biurokratai Vilmanto Valuškos namo „nepastebėjo“, bet žada „dulkėtumą mažinti kitais būdais“. V. Valuškos archyvo nuotr.

„Raktinis“ atsakymas – „toks projektas“

Į redakciją pagalbos atvykęs panemunietis nė neklausiamas bėrė, kur jis šaukėsi pagalbos: nuo Pandėlio seniūnijos, rajono savivaldybės mero, Seimo narių, Susisiekimo ministerijos, Kelių direkcijos iki paties Vyriausybės vadovo, premjero Sauliaus Skvernelio. Į gyventojo šauksmą atsišaudyta raštais, net pasiūlyta valdišką kelią asfaltuoti savo lėšomis.

Dėl absurdiško valdžios sprendimo V. Valuška mynė dešimtis valdininkų kabinetų slenksčių, prirašė galybę pretenzijų bei paklausimų ir visur atsimušė kaip į sieną: biurokratų atsakymas – „toks projektas“, politikų – „pažiūrėsiu, ką galima padaryti“. Panemuniečio teigimu, susidaro įspūdis, kad valdžios kabinetuose sėdintys pareigūnai – ne žmonės su smegenimis, o robotai su vienintele jiems užprogramuota užduotimi – atsiriboti nuo teisybės ieškančio žmogaus. V. Valuška sako, jog gatvės asfaltavimo projektą užsakę ir tvirtinę savivaldybės atsakingi specialistai, panašu, nė nebuvo nuvykę į vietą ir neregėjo, kokią nesąmonę savo aplaidžiu požiūriu padarė.

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

 

azija

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Misiunas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Misiunas
Misiunas

Bet jo ten ir nebuvo iki galo