blank

Vis dėlto opozicijai kilo klausimų – ar toks sprendimas atitiks Rokiškio TAIC darbuotojų lūkesčius ir galimybes? Į tai šį projektą tarybai pristačiusi savivaldybės Komunikacijos ir kultūros skyriaus vedėja Irena Matelienė atsakė, kad ji įsitikinusi, jog biudžetinių įstaigų darbuotojai yra pajėgūs priimti iššūkius. Tą patvirtino ir Rokiškio TAIC direktorė Lina Valotkienė, pabrėžusi, kad, nors toks sprendimas įnešė į jų darbą sumaišties, tačiau „mes sugebėsime išmokti, sugebėsime pasikeisti ir toliau sėkmingai dirbsime kaip ir iki šiol“. O reorganizaciją inicijavusios savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas „Gimtajam…“ pakomentavo, kad „jokie pokyčiai nevyksta iš laimės krykštaujant visoms pusėms“, todėl numatytas metų pereinamasis periodas.

„Pasipriešinimo visuomet būna, kažkam gyvenimas pasunkėja, nes taisyklės keičiasi, niekada gerai visiems nebus. Tai iššūkis, todėl esame numatę pereinamąjį laikotarpį – kitais metais iš savivaldybės biudžeto Rokiškio TAIC dar skirsime panašiai tiek pat pinigų, kiek davėme šiemet. Per tą laikotarpį centras turėtų atrasti savo metodus, naujas galimybes, savo kelius. O po to – mažinsime tiesioginį finansavimą“, – sakė A. Burnickas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Litwinas
Litwinas
2021 28 rugsėjo 9:42

Pasirodo mūsų politikierius kamuoja politinė amnezija. Ar čia einama link to, kas vadinama “visa kas nauja yra pamiršta sena”? Juk jau buvo rajono turizmas VŠĮ ir ką tuo metu turėjome? o gi nieko… Rokiškio nebuvo nei turistiniuose maršrutuose, nei tarptautinėse parodose, nebuvo nei girdimas, nei matomas… Turizmą “vežė”, o gal tiksliau “tempė” Rokiškio krašto muziejus.TIC buvo vieno žinomo rajono “kultūros ministro” šeimos valdoma privati turizmo agentūra, kuri užsiėmė ne krašto turizmo propagavimu ir turizmo politikos formavimu, o teikė išvažiuojamo turizmo paslaugas… Turizmo informacijos centrų paskirtis yra INFORMUOTI atvykstančius turistus apie turizmo ir rekreacijos bei laisvalaikio paslaugas teikiančias įmones, įstaigas ir… Skaityti daugiau »

Jūra
Jūra
2021 28 rugsėjo 7:16

Valdininkams irgi reikėtų patiems užsidirbti o ne iš biudžeto pinigus semti