blank
Turizmo centro nuotr.

Niekas net nepasidomėjo

Nuo reorganizacijų pavargusios įstaigos likimas – neaiškus. Anksčiau iš darbo išėjo direktorė Lina Valotkienė, ne kartą apdovanota už gerą darbą, Rokiškio vardo puoselėjimą, išskirtinius sprendimus. Kovą pasitraukė ir neseniai konkursą laimėjusi pavaduotoja. O į trečią kartą skelbiamą konkursą užimti vadovo vietą „niekas ne tik nepadavė dokumentų, bet net nepasidomėjo“. „Jūsų rajonas turi labai daug turistinių objektų, darbo labai daug, o siūlomas atlygis labai mažas“, – sakė vienas galbūt potencialus kandidatas. Tarybos narys Gintautas Girštautas pastebėjo, kad be vadovo įstaiga merdi.

„Prijungus centrą prie muziejaus, galėtume vystyti tik siaurą funkciją. Ar muziejus turėtų reklamuoti konkurentus? Mūsų misija – rinkti eksponatus, puoselėti paveldą, perduoti ateities kartoms, pristatyti vertybes. Kiek kainuoja buvimas išsilavinusiu žmogumi, kiek kainuoja pasididžiavimo savo kraštu jausmas? Ne veltui valstybė, kuri nešvaisto pinigų, remia muziejus, kultūrą ir meną. O turizmo veikla, susijusi su verslu, – atskiras pobūdis, ir tai, ko gero, silpnintų patį muziejų“, – sakė D. Kiukienė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Inga
Inga
2023 8 balandžio 7:31

Šitam rajone, prie tokios valdžios, kur visi savi, nieko gero. Prisitaikėlių kultūra. Gal ir sunkiau į kitą rajoną važinėt, bet bent jau jautiesi laisvas nuo šito rankaplovio.

Tiesa
Tiesa
2023 12 balandžio 15:09
Atsakinėti į  Inga

Tiksliau gal net nebuvo galima pasakyti. Jūs visiškai teisi.

Rok
Rok
2023 7 balandžio 7:47

Spiečius klesti-ane?

Plevėsa
Plevėsa
2023 6 balandžio 12:09

Dialogo būdu bus sujungimas kaip su gimnazija, dar spiečių įleis.

Rekomenduojami video: