blank
Garbė perkirpti įkurtuvių juostelę atiteko bendrovės „Rokiškio sūris“ valdybos pirmininkui Antanui Trumpai (kairėje). Pasak bendrovės direktoriaus Daliaus Trumpos (dešinėje), į patalpų modernizavimą investuota daugiau kaip 700 tūkst. eurų. R. Keliuotytės nuotr.

Kaip visuomet, garbė ir pareiga nukirpti įkurtuvių juostelę atiteko bendrovės valdybos pirmininkui Antanui Trumpai. „Valdybos pirmininkas – nuolatinis mūsų atidarymo juostelių kirpėjas“, – juokavo gerai nusiteikęs bendrovės „Rokiškio sūris“ direktorius Dalius Trumpa. Pasak jo, į buitinių patalpų modernizavimą investuota daugiau kaip 700 tūkst. eurų. Patalpos išsidėsčiusios per 600 kv. m. Jose telpa ne tik moterų ir vyrų persirengimo erdvės, dušai, batų džiovyklos, bet ir moderni, šiuolaikiškai įrengta virtuvė, valgomasis, degustacijoms ir kitiems poreikiams skirtos patalpos. „Keitėme viską – net tik tai, kas išoriškai matoma, bet ir visą kanalizacijos, ventiliacijos sistemą. Juk šios patalpos kapitaliai neremontuotos bene nuo pat statybų pradžios. Aišku, kasmet atlikdavome kosmetinį remontą, bet esminė renovacija pirmoji. Dabar šios patalpos atitinka šiuolaikinius reikalavimus, viską taip gražiai sutvarkė, kad net negaila įdėtų pinigų, – džiaugėsi D. Trumpa ir pridūrė: – Labai svarbu, kad ir darbuotojams patalpos patiktų, būtų patogios.“

Atrodo, taip ir yra. „Gražu, modernu, funkcionalu“, – negailėjo pagyrų į atidarymą sugužėję bendrovės darbuotojai, varstydami patalpų ir spintelių duris.

„Saugokite ir neniokokite jūsų patogumui skirto turto, nes investicijos nemažos ir artimiausiu metu, bent jau man vadovaujant, tokių investicijų neplanuojam“, – juokaudamas kalbėjo bendrovės „Rokiškio sūris“ direktorius D. Trumpa.

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments