blank
Redakcijos archyvo nuotr.

Rajono meras Ramūnas Godeliauskas pasirašė susitarimą su ISM Vadybos ir ekonomikos universitetu dėl programos „Švietimo lyderystė“. Pagrindiniai programos tikslai – sudaryti galimybes Rokiškio rajono švietimo įstaigų esamiems ir būsimiems vadovams studijuoti magistro studijų programoje „Švietimo lyderystė“, įgyti reikalingas vadybines kompetencijas, organizuoti ir analizuoti tyrimus, sprendžiant Rokiškio rajono švietimo įstaigų vadovų poreikio ir darbo kokybės klausimus.

Šiuo susitarimu, anot mero, rajono savivaldybė įsipareigoja pagal poreikį teikti turimą informaciją, kuri yra reikalinga programai įgyvendinti, sudaryti sąlygas bendrauti ir bendradarbiauti su rajono savivaldybei pavaldžiomis įstaigomis. ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas įsipareigoja „teikti Rokiškio rajono savivaldybei  turimą informaciją, kuri yra reikalinga sklandžiam šalių bendradarbiavimui, taip pat bendradarbiauti su savivaldybei pavaldžiomis įstaigomis, įmonėmis, bendrovėmis ir organizacijomis“.

Studijų kaina – 1476 eurai už semestrą. Visų studijų kaina vienam žmogui yra 4425 eurai. Programos trukmė – 1,5 metų. „Įgyvendinant šią programą siekiama pritraukti švietimo lyderius ir užtikrinti savivaldybės ugdymo įstaigose dirbančių vadovų profesinį augimą ir kompetentingų vadovų ugdymo įstaigoms rezervo rengimą. Tikimasi aktyvaus ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo įstaigose dirbančių lyderių įsitraukimo sprendžiant aktualias švietimo problemas. Džiaugiuosi, kad šiame projekte dalyvauja ir Rokiškio verslas. Pirmam studijų semestrui sutarta dėl dviejų studentų finansavimo. Vienas studijas 4425 eurais finansuoja AB „Rokiškio sūris“, kitas tokia pat suma –rajono savivaldybė,  po 2212,5 euro skiria „Rokiškio mėsinė“, – sakė R. Godeliauskas.

Prie Dirdų
Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Smalsutis
2020 30 liepos 20:53

Ar Švietimo lyderystės numylėtiniams liks laiko dirbti, kai studentaus magistrą?

Lyderis
Lyderis
2020 30 liepos 16:58

Lyderiu laike “Švietimo lyderystės” studijos ISM univesitete pedagogams buvo nemokamos. Paskutinė laida baigė studijas šiais metais sausio mėn. Reikėjo tik atkakliai sekti visą informaciją, laiku pateikti dokumentus, dalyvauti motyvaciniame pokalbyje ir atrankos būdu, aišku lemiant ir sėkmei, tapti ISM “Švietimo lyderystės” programos dalyviu. Atidžiau reikia sekti įvairių galimybių programas!!!!! Sėkmės dalyviams/ėms!!!

Znaika Henka ir visi like
Znaika Henka ir visi like
2020 30 liepos 15:52

O Rokiskio verslo klubas, gal finansuos Anyksciu darbuotoju mokymasi?

ULPA
ULPA
2020 30 liepos 23:30

Čiakulis raminkis.