V. Griškevičienės nuotr.

Apkasų žvakė – iš įvairių skardinių, konservų dėžučių, parafino ir kartono padaryta žvakė, kuri gali sušildyti fronte kariaujančius karius, rūsiuose besislepiančius civilius ar netgi padėti pasišildyti maistą.

Kaip sako 506-osios kuopos seržantas Mantas Griškevičius, geru darbu prasmingiau paminėtos didžiosios metų šventės.

„Kiekvienais metais su šeimomis susirenkame paminėti didžiųjų metų švenčių, tik šįkart nusprendėme vakarą praleisti prasmingiau. Apskritai KASP Vyčio apygardos 5-oji rinktinė, Rokiškio 506-oji pėstininkų kuopa nuolatos aktyviai renka paramą Ukrainos kariams, tarkime, Kariuomenės dienos proga rengėme aukcioną – kariai atsinešė įvairiausių daiktų, juos pardavė vieni kitiems ir taip surinkome daugiau nei 1000 eurų paramos Ukrainai. Už šias lėšas pirkome generatorių ir nešiojamąją įkrovimo stotelę. Žvakių gamyba buvo dar vienas būdas prisidėti prie Ukrainos žmonių pergalės.

Žvakes kuopoje gamino per 30 žmonių, per vakarą pavyko pagaminti 237 tokias žvakes. Tiesa, mūsų 506-osios kuopos tikslas – pagaminti 506 žvakes, tad greitu metu rinksimės ir pratęsime darbą“, – pasakoja M. Griškevičius.

Šias žvakes ukrainiečiams perduos Lukšų vyrai, buvusių karininkų sukurta organizacija, su kuriai kariai glaudžiai bendradarbiauja.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: