Savivaldybės nuotr.

Susitikime dalyvavusi Panevėžio AVMI atstovė Daiva Kelečienė pristatė šiais metais vykdomą bendrą Mokesčių inspekcijos, Užimtumo tarnybos, Darbo inspekcijos ir „Sodros“ projektą, skirtą mažinti ilgalaikių bedarbių skaičių, pasitelkiant jų švietimą ir konsultavimą, o ne griežtas priemones. Šis projektas vykdomas visoje Lietuvoje.

Mokesčių inspekcijos atstovė išsamiai apžvelgė situaciją rajone, kiek ir kokių įmonių veikia, kiek sumokama mokesčių, kiek gyventojų vykdo individualią veiklą ir kokios iš jų populiariausios, kalbėjo apie savivaldybės biudžeto struktūrą ir mokesčius. Įvardinti ir rizikingiausi sektoriai (naudotų automobilių prekyba, automobilių remontas, apgyvendinimas ir maitinimas, prekyba, ilgalaikė bedarbystė ir neapskaitytas darbas, privatūs poreikiai), daug dėmesio skirta žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų teikimui pagal paslaugų kvitus.

Seniūnai taip pat buvo supažindinti su naujomis galimybėmis bedarbiams bei užimtiems (dirbantiems) žmonėms mokytis ir įgyti naujas, aukštą pridėtinę vertę kuriančias kvalifikacijas ir kompetencijas.

„Mūsų šio susitikimo tikslas paklausti pirmiausia seniūnų, kaip būtent jūsų rajone, jūsų seniūnijose VMI ir kitos institucijos gali prisidėti mažinant ilgalaikių bedarbių skaičių?“, – kalbėjo D. Kelečienė.

Savivaldybės inform. 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: