Asociatyvi nuotr.

Pasak „Sodros“ Komunikacijos skyriaus vedėjo Sauliaus Jarmalio, tai nereiškia, kad tiek senjorų pensijų ir negavo – vienas gavėjas gali gauti kelias išmokas.

„Rokiškio rajone pensijų pristatymas siekia beveik 98 proc., ir tai yra normalu. Dėl įvairių priežasčių visos pensijos niekada nebūna pristatomos. Pavyzdžiui, sausį apie 30 išmokų gavėjų Rokiškio rajone buvo mirę“, – komentavo situaciją skyriaus vedėjas.

Kaip „Gimtasis…“ jau rašė, nuo šių metų Rokiškio rajono senjorams pensijas į namus nešioja nebe Lietuvos pašto, o bendrovės „Victum“ darbuotojai.

Visiems, kuriems šį mėnesį pensija nebuvo atnešta, ji bus pristatyta kartu su kito mėnesio pensija. „Taip pat raginame gyventojus, negavusius pensijos, skambinti „Sodros“ telefonu 1883 ir užregistruoti problemą, nurodyti pensijai pristatyti svarbias aplinkybes, o mes savo ruožtu šią informaciją perduosime pensijas nešiojančiai bendrovei „Victum“, – ragina Rokiškio rajono senjorus S. Jarmalis.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mantas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Mantas
Mantas

Na galiu tik tiek pasakyti kad plius dar šitie Victum darbuotojai yra baisiai nepagarbus senoliams, vienus vos neižeidinejo, kitus apreke kad kalti patys senoliai kad adresas ne toks, manau kad darbuotojai turetu maloniau elgtis su senoliais, o jei darbas nepatinka tai pasilaikit pykti sau o ne isiliekit ant senoliu.